o nie! Wyglada na to ze coś poszło nie tak. Zamknij aplikacje i spróbuj ponownie

autor: lokosz-Legia
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Połączyłem kilka wątków związanych z tym samym problemem i chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na Wasze pytania związane z komunikatem, który pojawia się gry uruchamiacie EA Play Hub. 

 

  • Aby pobrać gry dostępne w ramach EA Play, oraz wersje testowe (w tym 10 godzinną wersję testową FIFA 22), musicie pobrać je/dodać do swojego konta z poziomu PlayStation Store
  • Na tę chwilę nie jestem w stanie określić kiedy gra będzie możliwa do wcześniejszego ściągnięcia (pre-load), jeśli pojawią się dokładne informacje na ten temat - dam Wam znać.

Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie, dla lepszej widoczności. 

Wiadomość 21 z 23 (4 902 wyświetleń)

Siemanko wykupiłem EA Play i nie działa

★★★ Newbie

Siemanko kupiłem EA Play zabrało mi z kąta 15 zł i nie działa do cholery co teraz mam zrobić ? Pisze że cos poszło nie tak 

Wiadomość 22 z 23 (1 864 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: o nie! Wyglada na to ze coś poszło nie tak. Zamknij aplikacje i spróbuj po

★★★ Novice
@OleuszFC Jest już do pobrania 👍
Wiadomość 23 z 23 (1 840 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania