o nie! Wyglada na to ze coś poszło nie tak. Zamknij aplikacje i spróbuj ponownie

autor: lokosz-Legia
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

o nie! Wyglada na to ze coś poszło nie tak. Zamknij aplikacje i spróbuj ponownie

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. MAm taki problem ze po wejściu w EA Play przy końcu ładowania aplikacji wyskakuje błąd z komunikatem "o nie! Wyglada na to ze coś poszło nie tak. Zamknij aplikacje i spróbuj ponownie. Więcej informacji na stronie ea.com/unable-to-connect.    Ea play zakupiłem aby moc skorzystać z 10H dostępu do Fify 22. Jak mam teraz to zrobić jak przechodziło się do tego w Fifie 11 z poziomu aplikacji EA Play. pomocy.   Odinstalowanie, restarty nic nie dają. Abonament pobrany. 

Wiadomość 1 z 23 (3 201 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Połączyłem kilka wątków związanych z tym samym problemem i chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na Wasze pytania związane z komunikatem, który pojawia się gry uruchamiacie EA Play Hub. 

 

  • Aby pobrać gry dostępne w ramach EA Play, oraz wersje testowe (w tym 10 godzinną wersję testową FIFA 22), musicie pobrać je/dodać do swojego konta z poziomu PlayStation Store
  • Na tę chwilę nie jestem w stanie określić kiedy gra będzie możliwa do wcześniejszego ściągnięcia (pre-load), jeśli pojawią się dokładne informacje na ten temat - dam Wam znać.

Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie, dla lepszej widoczności. 

Zobacz w watku

Wiadomość 21 z 23 (4 903 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

Community Manager

Hej @lokosz-Legia 

 

Wydzieliłem Twój post z tej dyskusji z racji tego, że zdaje się ona dotyczyć innego problemu niż ten opisany przez Ciebie. 

 

W przypadku problemów z połączeniem najlepiej będzie zacząć od podstawowych kroków zawartych w tym artykule: 

 

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

 

Dodatkowo wyczyść również pamięć podręczną aplikacji, instrukcje znajdziesz tutaj

Wiadomość 2 z 23 (3 166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

p;Witam. Mam taki problem ze po wejściu w EA Play przy końcu ładowania aplikacji wyskakuje błąd z komunikatem "o nie! Wygląda na to ze coś poszło nie tak. Zamknij aplikacje i spróbuj ponownie. Więcej informacji na stronie ea.com/unable-to-connect. Nie kupiłem jeszcze Ea play gdyż miałem je zakupić w najbliższym czasie . Próbowałem wszystkich sposobów by odpalić Ea play Np. łączyłem z alternatywną siecią internetową, restartowałem ps4, pobierałem kilka razy od nowa ea play. Teraz nie wiem jakie kroki uczynić aby ea play zadziałało. Proszę o pomoc  

Wiadomość 3 z 23 (3 155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

Community Manager

Hej @OleuszFC 

 

Aplikacja EA Play została wycofana, od teraz wszystkie gry dostępne w ramach subskrypcji pobiera się w ten sam sposób w jaki działa to na konsolach nowej generacji - bez użycia aplikacja EA Play Hub. 

 

@lokosz-Legia czy mógłbyś potwierdzić, czy Twój problem pojawia się na konsoli, czy na PC?

Wiadomość 4 z 23 (3 146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★ Novice

Wyświetla się komunikat "O nie coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.

Aplikacje ponownie zainstalowałem o przywróciłem licencje Ale bez zmian.

POMOCY

Wiadomość 5 z 23 (3 133 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

★★★ Novice

Witam 

 

Mam PS 4 Pro i niestety nie działa mi EA Play

 

Tak samo jak wyżej, abonament wykupiony, wszystkie sposoby techniczne (odinstalowanie, reset routera itd) były i nie pomogło.

Co robić by działało

Wiadomość 6 z 23 (3 140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

★★★★★ Newbie

Ok czyli co mam zrobić aby móc grać 10h w Fife22 przedpremierowo?

Pozdrawiam 

Wiadomość 7 z 23 (3 135 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

★★★ Newbie

Mam ps4. Start Fify 22 coraz bliżej a tu takie problemy. 

Wiadomość 8 z 23 (3 130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: o nie! Wyglada na to ze coś poszło nie tak. Zamknij aplikacje i spróbuj po

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Można zakupić subskrybcję, ale gier od EA w PS Store trzeba szukać już na własną rękę xD Dla mnie to idiotyzm, bo przecież gier w PS Store nie da się sortować według nazwy producenta (co btw już dawno powinno zostać wprowadzone), więc klient będzie musiał się sam pofatygować i znaleźć listę dostępnych gier w tej subskrypcji. Zabawne Standard smile

Wiadomość 9 z 23 (3 104 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: o nie! Wyglada na to ze coś poszło nie tak. Zamknij aplikacje i spróbuj po

★★★★★ Newbie
@miszczkurde A jak twoim zdaniem mogę w takiej sytuacji zagrać 10h w fifę przedpremierowo?
Wiadomość 10 z 23 (3 097 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania