Wersja próbna Fifa 22 Poprzez EA play

autor: Multek4
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wersja próbna Fifa 22 Poprzez EA play

★★ Novice

Nie wiem czy pisać tutaj na forum czy na forum xboxa ale wybieram to :B. Sprawa jest taka że zakupiłem subskybcje EA Play I Fifa 22 posiada wersję próbna na 10h. I mam pytanie czy po tych 10h jak bym kupił sobie tą fife na Internecie I dostał bym kod aktywacyjny na tą gre na Xboxie którego bym aktywował  I zastanawiam się czy jak zacząłem karierę menedżera, zawodnika na wersji próbnej to czy save z tych karier przeniesie się jak zakupie tą gre ?

Wiadomość 1 z 2 (1 928 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wersja próbna Fifa 22 Poprzez EA play

Community Manager

Hej @Multek4 

 

Cały wypracowany przez Ciebie progres zarówno w grze offline i online zostanie "przeniesiony" do pełnej wersji gry. Wersja gry dostępna w ramach EA Play to pełna wersja gry ograniczona tylko czasem. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 879 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wersja próbna Fifa 22 Poprzez EA play

Community Manager

Hej @Multek4 

 

Cały wypracowany przez Ciebie progres zarówno w grze offline i online zostanie "przeniesiony" do pełnej wersji gry. Wersja gry dostępna w ramach EA Play to pełna wersja gry ograniczona tylko czasem. 

Wiadomość 2 z 2 (1 880 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania