Unable to connect - EA Access na PS4 - O nie! Wygląda na to, że coś poszło nie

autor: m2v9nayw38xr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Unable to connect - EA Access na PS4 - O nie! Wygląda na to, że coś poszło nie

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam,

Wczoraj wykupiłem roczną subskrypcję EA Access na PS4. Początkowo wszystko działało normalnie. Jednak około 21 próbowałem otworzyć aplikację EA Access i pojawił mi się następujący komunikat błędu: 

O nie! Wygląda na to, że coś poszło nie tak

Zamknij aplikację i spróbuj ponownie. Więcej informacji na stronie ea.com/unable-to-connect.

Jedyne co mogę zrobić to spróbować ponownie uruchomić aplikację, jednak to nie pomaga. Nie ma żadnego komunikatu z numerem błędu.

Testowałem połączenie sieciowe na mojej konsoli i jest w porządku. Zresetowanie routera lub konsoli, oraz ponownie zainstalowanie EA Access nie pomaga.

Mogę bez problemu grać w sieci w zainstalowane gry. Mogę również zalogować się na moje konto EA Access z laptopa. Konto to jest powiązanie z odpowiednim kontem na którym mam wykupioną subskrypcję PS Plus.

Czy moglibyście doradzić mi jak mogę rozwiązać ten problem?

Wiadomość 1 z 36 (8 483 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Unable to connect - EA Access na PS4 - O nie! Wygląda na to, że coś poszło

Community Manager

Cześć wszystkim,

Połączyłem kilka wątków mówiących o tym samym problemie w jeden, dla lepszej przejrzystości forum Standard smile 

Wstępne informacje mówią o tym, że problem z działaniem EA Access na PlayStation 4 został rozwiązany. Poprosiłbym Was o ponowne uruchomienie routera (odłączając go od zasilania na 2 min) i sprawdzenie czy problem został rozwiązany również u Was. Standard smile 

Dajcie nam znać!

Zobacz w watku

Wiadomość 32 z 36 (10 826 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

EA Acces PS4 nie działa

★ Novice

Witam,

Kupiłem dziś subskrypcję na 1 miesiąc po ściągnięciu aplikacji i jej odpalaniu pojawia się komunikat"O nie! Wygląda na to, że coś poszło nie tak. Zamknij aplikację i spróbuj ponownie."

Próbowałem restartu konsoli, reinstalacji aplikacji. Jedyny skutek na razie to strata czasu i nerwów.

Wiadomość 2 z 36 (8 422 wyświetleń)
★ Novice

Nie mogę się połączyć z Ea Access na ps4 co chwilę wyskakuję komunikat żeby połączyć się ponownie, jeszcze wczoraj normalnie gry ściągałem. co mogę w takim wypadku zrobić ? wyłączałem konsole, resetowałem internet, i dalej nic 

Wiadomość 3 z 36 (8 449 wyświetleń)
0 Kudo

Błąd ea access o nie coś poszło nie tak PS4

★★ Novice

Witam, wczoraj kupiłem roczną subskrybuje Ea Access na PS4 i do chwili obecnej wyskakuje mi błąd "O nie! Wygląda na to, że coś poszło nie tak, zamknij aplikację i spróbuj ponownie"

Robiłem już wszystkie możliwe resety konsoli oraz reset routera. Odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji również nie pomogło.

Liczę na Waszą pomoc.

Wiadomość 4 z 36 (8 668 wyświetleń)

Ea access - błąd ps4

★★★ Newbie

Witam,

wczoraj zakupiłem miesięczną subskrypcje na Wasz EA Access na ps4. Po zainstalowaniu aplikacji wyskakuje komunikat o błędzie. Próbowałem wielokrotnie instalować aplikacje oraz uruchamiać ponownie konsole-bez skutku. Jakieś rady? 

Wiadomość 5 z 36 (8 403 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Błąd ea access o nie coś poszło nie tak PS4

★★★ Newbie

Ja też FrownFrownFrown

Wiadomość 6 z 36 (8 666 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Ea Acces

★★★ Newbie
Nie Ty jeden.. dopiero wykupiłem dostęp a już nie dziala
Wiadomość 7 z 36 (8 424 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Ea Acces

★★ Novice

Widać EA się na nas wypięło... 

Wiadomość 8 z 36 (8 408 wyświetleń)

★★★★ Novice

Mam ten sam błąd. Aczkolwiek ja mam już EA Access od lipca 2019

Wiadomość 9 z 36 (8 626 wyświetleń)

★ Novice

Mam taki sam bład od wczoraj. Kiedy będzie znów usługa działała? 

Wiadomość 10 z 36 (8 611 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania