Dot.: Unable to connect - EA Access na PS4 - O nie! Wygląda na to, że coś poszło

autor: bulet1408
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Betreff: ps 4

Community Manager (retired)
Hiya @1983dibo,

I have moved your post from the German boards to the Polish boards.

~Demz
--------------------------------------------------------------------------------------------
Wenn ihr mir antwortet, markiert mich bitte mit @EA_Demz, damit ich eure Antwort sehe!
- Ich beantworte keine Direktnachrichten mit Supportanfragen! -

Gefällt dir ein Beitrag? Bewerte ihn mit +XP!
War der Beitrag die Lösung für dein Problem?  Klicke auf "Als Lösung akzeptieren", um den Post für alle User besser sichtbar zu machen!
Stay and Play.png
-------------------------------------------------------------------------------------------
Wiadomość 31 z 36 (2 530 wyświetleń)

Dot.: Unable to connect - EA Access na PS4 - O nie! Wygląda na to, że coś poszło

Community Manager

Cześć wszystkim,

Połączyłem kilka wątków mówiących o tym samym problemie w jeden, dla lepszej przejrzystości forum Standard smile 

Wstępne informacje mówią o tym, że problem z działaniem EA Access na PlayStation 4 został rozwiązany. Poprosiłbym Was o ponowne uruchomienie routera (odłączając go od zasilania na 2 min) i sprawdzenie czy problem został rozwiązany również u Was. Standard smile 

Dajcie nam znać!

Wiadomość 32 z 36 (10 829 wyświetleń)

★★★ Newbie
@EA_Kuba u mnie problem dalej istnieje. Niestety na moim koncie PSN wyskakuje mi błąd jak u innych. Dodam, że również od jakiegoś czasu nie mogę zagrac online w FIFA 20, wyskakuje błąd że nie znaleziono konta. Nie jest to problem z internetem, gdyż na koncie PSN mojej żony, mogę zalogować się do EA Access i korzystać z usług normalnie, niemniej wolę trofea wbijać sobie a nie żonie Standard smile
Proszę o pomoc.
Wiadomość 33 z 36 (2 388 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

komunikat "O nie! Wygląda na to, że coś poszło nie tak. Zamknij aplikację i spróbuj ponownie."

Komuś się to udało naprawić? 

Wiadomość 34 z 36 (2 214 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

Miałem ten sam problem na ps4. U mnie pomogło zresetowania hasła w ea access z poziomu przeglądarki 

Wiadomość 35 z 36 (2 178 wyświetleń)

★★★ Newbie

Zresetowałem/zmieniłem hasło na stronie ea access w przeglądarce i momentalnie zadziałał HUB na ps4

Wiadomość 36 z 36 (1 979 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania