Dot.: (PS4) Pytanie odnośnie informacji na zdjęciu

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

(PS4) Pytanie odnośnie informacji na zdjęciu

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Cześć, proszę o informację co konkretnie oznacza informacja na załączonym zdjęciu. Wszystkie gry, które posiadam w ramach abonamentu przepadną i będę musiał każdą kupić?

Wiadomość 1 z 15 (2 828 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: (PS4) Pytanie odnośnie informacji na zdjęciu

Community Manager

Hej @JPatryk1996 

 

Z informacji, które posiadam wynika, że gry w ramach EA Play na konsolach będą działały na konsolach starej generacji w taki sam sposób jak to jest na konsolach nowej generacji. Czyli bez aplikacji EA Play Hub Standard smile

 

Aby pobrać grę dostępną w ramach EA Play zwyczajnie przejdź do PlayStation Store i pobierz grę za darmo z jego poziomu. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 15 (2 749 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: (PS4) Pytanie odnośnie informacji na zdjęciu

Community Manager

Hej @JPatryk1996 

 

Z informacji, które posiadam wynika, że gry w ramach EA Play na konsolach będą działały na konsolach starej generacji w taki sam sposób jak to jest na konsolach nowej generacji. Czyli bez aplikacji EA Play Hub Standard smile

 

Aby pobrać grę dostępną w ramach EA Play zwyczajnie przejdź do PlayStation Store i pobierz grę za darmo z jego poziomu. 

Wiadomość 2 z 15 (2 750 wyświetleń)

EA PLAY (PS4) Nie działa

★★★ Newbie

MAm problem z aplikację EA PLAY na PlayStation 4. Pojawia się komunikat: "Aplikacja EA Play Hub została wycofana, a jej działanie jest ograniczone ... ". W dniu wczorajszymautomatycznie przedłużono mi subskrybjcę na kolejny rok jednak nie mogę korzystać z żadnych gier w ramach EA PLAY co wcześniej było możliwe. W klepie Store po wybraniu np. Fifa 21 która działała w ramach subskrybcji rocznej EA PLAY, pojwaiwa się teraz obowiązek zapłąty 289 zł. Podobnie ma się sprawa z UFC 4.  Jak mam rozwiązać ten problem ? Ewentualnia jak mogę w takim razie odstapić od zawartej umowy i zrezygnować z EA PLAY w związku z brakiem możliwości korzystania z gier. 

Wiadomość 3 z 15 (2 743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY (PS4) Nie działa

Witaj @nsleczek 

 

Przeniosłem twój wpis do tego tematu, w którym znajdziesz informacje od @EA_Kuba  na temat problemu z dostępnością gier.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 15 (2 727 wyświetleń)

Play hub Ea nie działa

★★★ Newbie

Witam Aplikacja play hub nie działa takie coś mi wyskakuje niżej screen

Wiadomość 5 z 15 (2 675 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Play hub Ea nie działa

Community Manager

Hej @FiolstonMC 

 

Połączyłem Twój post z innym gdzie udzieliłem już odpowiedzi na to pytanie Standard smile

Wiadomość 6 z 15 (2 661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Aplikacja EA Play Hub nie działa, a w bibliotece nie ma tytułów do pobrania.

★★★★★ Newbie

Aplikacja EA Play Hub została wycofana, a jej działanie jest ograniczone. Taką dostaje informacje z Ea Play Hub. Okay wszystko byłoby w porządku, gdyby chociaż te gry można było pobrać z poziomu konsoli/konta, a tak wcale nie jest, ,więc o co chodzi? Czy jest jakiś sposób, zeby móc ponownie pobierać gry? Czy te całe EA to po prostu jeden wielki wałek?

Wiadomość 7 z 15 (2 562 wyświetleń)

Dot.: Aplikacja EA Play Hub nie działa, a w bibliotece nie ma tytułów do pobrani

Community Manager

Hej @ProdjoPL 

 

Połączyłem Twój post z innym wątkiem gdzie udzieliłem już odpowiedzi na to pytanie Standard smile 

Wiadomość 8 z 15 (2 547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aplikacja EA Play Hub nie działa, a w bibliotece nie ma tytułów do pobrani

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Przecież nie ma tu żadnej odpowiedzi na moje pytanie,  nie mam tych gier w playstation store, musze za te gry zapłacić.

Wiadomość 9 z 15 (2 521 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aplikacja EA Play Hub nie działa, a w bibliotece nie ma tytułów do pobrani

Community Manager

Hej @ProdjoPL 

 

Których gier dostępnych w ramach EA Play brakuje w PlayStation Store? 

 

Lista gier

 

Prześlij nam proszę również zdjęcie/zrzut ekranu na którym jest widoczny tytuł za który musisz zapłacić z poziomu PlayStation Store, a który powinien być dostępny za darmo w ramach EA Play. 

Wiadomość 10 z 15 (2 502 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania