Nagrody dla członków EA Play

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nagrody dla członków EA Play

[ Edytowane ]
Community Manager

 

ea play 2 .jpg

 

Hej wszystkim posiadaczom EA Play!

 

EA Play to doskonały wybór dla wszystkich miłośników gier Electronic Arts, którzy pragną otrzymać nie tylko same gry, ale także wiele innych korzyści. Dzięki temu abonamentowi możesz maksymalnie wykorzystać swoje gry, ciesząc się dodatkowymi nagrodami, wyłączną zawartością dla abonentów oraz nieograniczonym dostępem do jeszcze większej liczby najlepszych gier.

 

 

Untitled.jpg

 

👉 Tutaj możecie sprawdzić aktualne oraz nadchodzące ekskluzywne nagrody dla członków EA Play.

 

months-ea-play-rewards.jpg

 

👇 Oto kilka przykładowych nagród do zgarnięcia 

 

Spoiler
Eliminacja w zwarciu „Zabójczy przyjaciel” BMW M3 Legends Edition (2006)Niestandardowy Nissan Fairlady ZG 1971Czapka golfowa EAZawieszka na broń „Złota pomyślność”Niebieskie okulary „Wyższe tempo” w VOLTAPremia do PD w 6. sezonie FUTRozczłonkowywaczTatuaż na głowę „Błyskawiczne wyższe tempo” w wirtualnych klubach

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem EA Play, zarejestruj się już dziś i zacznij zdobywać dodatkową zawartość, zniżki na zakupy cyfrowe EA, dostęp do pełnej biblioteki gier i wiele więcej!

 

👇  Dowiedz się więcej o EA Play tutaj 

 

Spoiler
EA APP
Spoiler

Czym jest EA Play?

Fajnie, że pytasz! EA Play to idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają gry EA. Ma dwa poziomy: EA Play i EA Play Pro.

Oto, co otrzymasz wraz z abonamentem EA Play:

 • Wyjątkowe wyzwania i nagrody do odblokowania, zawartość tylko dla abonentów, przedpremierowe wersje próbne nowych tytułów oraz dostęp do biblioteki najlepszych gier.
 • Graj w wybrane nowe gry jeszcze przed ich premierą nawet przez 10 godzin.
 • Zawsze będziesz mieć w co grać dzięki nieograniczonemu dostępowi do kolekcji najpopularniejszych serii i najlepszych tytułów Electronic Arts.
 • Zdobędziesz 10%* zniżkę na zakupy cyfrowej zawartości EA – w tym pełnych wersji gier, przepustek sezonowych, pakietów punktów i dodatków.

Oto, co otrzymasz wraz z abonamentem EA Play Pro:

 • Nieograniczony dostęp do naszych najlepszych gier i najnowszych premier.
 • Graj w najlepsze edycje topowych tytułów ze wszystkimi dodatkami – w tym nagrodami w grach, przepustkami sezonowymi i płatną zawartością dla graczy.
 • Otrzymaj wcześniejszy dostęp do nowych gier jeszcze przed premierą.

  Tę samą 10% zniżkę* na zakupy cyfrowych produktów EA – w tym pełnych wersji gier, przepustek sezonowych, pakietów punktów i dodatków.


Czy mogę przekształcić konto EA Play do wersji Pro?

 

Oczywiście! W menu Ustawienia > Moje konto wybierz abonament Pro oraz opłaty miesięczne lub roczne. Zmiana zostanie wprowadzona od razu, dzięki czemu zyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich korzyści płynących z posiadania abonamentu EA Play Pro.

Masz jeszcze trochę czasu do końca poprzedniego abonamentu? Kiedy przejdziesz na poziom Pro, automatycznie zwrócimy Ci pieniądze za czas pozostały w niższym abonamencie!

Masz więcej pytań na temat zmiany abonamentu? Porozmawiaj z doradcą.


 

Czy mogę dalej grać w swoje gry EA Play Pro po zakończeniu okresu wcześniejszego dostępu?

Dopóki masz abonament EA Play Pro – jak najbardziej. W gry dodane do abonamentu na tym poziomie możesz grać, kiedy tylko zechcesz i ile tylko zapragniesz.Czy jeśli zagram w przedpremierową wersję próbną w ramach EA Play, zachowam swoje postępy?

Posiadacze abonamentu EA Play mogą przez ograniczony czas pobierać i testować wybrane gry EA przed ich premierą. Tak jest – dzięki abonamentowi EA Play zagrasz w niektóre najnowsze hity EA przed innymi. Ponieważ są to rzeczywiste gry, a nie wersje demo, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji (jeśli zdecydujesz się na jej zakup), co pozwoli Ci kontynuować zabawę w przerwanym miejscu.Czy usługa EA Play jest dostępna na innych platformach?


Tak! Abonament EA Play jest dostępny na PC w tym miejscu oraz na platformie Steam, a także na Xbox One i PlayStation®4. EA Play Pro jest jednak dostępne tylko na PC.Z jakich metod płatności mogę skorzystać, aby opłacić abonament EA Play?

Zależnie od kraju zamieszkania możesz użyć karty kredytowej, usługi PayPal lub portfela EA. Nie wszystkie metody są dostępne we wszystkich krajach. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule w centrum pomocy EA.Jak dołączyć do EA Play?


To proste, musisz się tylko zarejestrować. Postępuj zgodnie z pojawiającymi się na ekranie instrukcjami, a nawet się nie obejrzysz, jak będziesz pływać w morzu gier!Co to jest The Play List?


The Play List to stale rozwijająca się kolekcja gier na PC, do których dostęp otrzymasz w ramach abonamentu. Mowa tu o pełnych wersjach gier, bez żadnych ograniczeń. Biblioteka The Play List już teraz jest odjazdowa. A będzie… jeszcze bardziej odjazdowa. Tutaj dowiesz się więcej.Czy w The Play List dostępne są też gry innych wydawców?


Tak! Abonament EA Play pozwoli Ci grać także w gry innych wydawców – przez cały czas dodawane są nowe, świetne tytuły.Dlaczego w The Play List dostępne są różne gry w zależności od kraju?


Krótko mówiąc, w różnych krajach obowiązują różne zasady dotyczące możliwości oferowania i sprzedawania gier. W rezultacie zawartość biblioteki The Play List może się różnić w zależności od miejsca zamieszkania.

Gdzie mogę pobierać gry i wersje próbne z wcześniejszym dostępem?

Aby pobrać grę lub przedpremierową wersję próbną, wyszukaj tytuł i kliknij przycisk „Pobierz” na górze strony.


 

Na jakie pozycje mogę wykorzystać swoją zniżkę członkowską?

Jako abonent EA Play otrzymujesz automatycznie 10% zniżkę na zakupy cyfrowe w EA.com, w tym na nowe gry i zamówienia w przedsprzedaży. To samo dotyczy dodatków, pakietów, punktów i innej zawartości. Uwaga: choć abonament EA Play jest dostępny na wielu platformach, Twoja zniżka zostanie zastosowana tylko na tej, na której dołączysz do abonamentu. Jeśli na przykład dołączysz przez EA.com, otrzymasz 10% zniżki na dokonane na tej platformie zakupy cyfrowe tytułów EA. Jeśli dołączysz do usługi na Xbox One, 10% zniżki otrzymasz na cyfrowe zakupy tytułów EA na Xbox.


 

Czy w gry EA Play mogę grać na komputerze Mac?

Abonament EA Play nie jest dostępny na komputerach Mac.Ile kosztuje EA Play?


Abonament EA Play kosztuje tylko 14,99 zł za miesiąc. Możesz też zaoszczędzić jeszcze więcej, subskrybując na cały rok za 79,99 zł – twój abonament będzie spłacać się sam, jeśli kupisz choćby jedną grę miesięcznie z 10% zniżką!Ile kosztuje EA Play Pro?


Abonament EA Play Pro kosztuje 59,90 zł miesięcznie lub 419,90 zł za cały rok – dostajesz też 10% zniżkę!Jak anulować abonament EA Play?


Rezygnacja z abonamentu EA Play jest prosta i szybka. Wystarczy odwiedzić myaccount.ea.com i kliknąć „Subskrypcje”, aby rozpocząć.

A jeśli zechcę zrezygnować z EA Play przed końcem abonamentu?

Jeśli zrezygnujesz z abonamentu przed dniem naliczenia następnej opłaty, nie obciążymy Cię za kolejny miesiąc lub rok. Zachowasz dostęp do gier i wersji próbnych oraz zniżkę na zakupy (jeśli masz abonament EA Play) i pełnych wersji nowych gier (jeśli masz abonament Pro) aż do ostatniego dnia już opłaconego okresu.Czy mogę zmienić abonament Pro na EA Play?


Oczywiście! Na pasku nawigacji wybierz Ustawienia > Moje konto > Zarządzanie abonamentem i wybierz opcję EA Play oraz comiesięczny lub coroczny plan płatności. Nowy poziom abonamentu zacznie obowiązywać po zakończeniu aktualnego okresu rozliczeniowego. Masz więcej pytań na temat zmiany abonamentu? Porozmawiaj z doradcą.

* Obowiązują pewne warunki, ograniczenia i wyłączenia. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.Steam
Spoiler

Czym jest EA Play?

Fajnie, że pytasz! EA Play to idealne miejsce dla każdego miłośnika gier EA. EA Play zapewnia jeszcze więcej wrażeń w twoich ulubionych tytułach Electronic Arts. Więcej nagród, więcej ekskluzywnych wersji próbnych i więcej zniżek – a to wszystko za jedyne 14,99 zł za miesiąc lub 79,99 zł za rok!

Oto, co czeka na graczy:

 • Specjalne korzyści dla abonentów, jak dostęp do niesamowitych wyzwań i nagród w grach, zaproszenia na wydarzenia dostępne tylko dla naszych członków oraz ekskluzywna zawartość.
 • Natychmiastowy dostęp do biblioteki najlepszych gier Electronic Arts i najpopularniejszych serii. We wszystkie znajdujące się w niej gry możesz grać do woli przez cały okres ważności abonamentu.

10%* zniżka na zakup cyfrowej zawartości EA na Steam — w tym pełnych wersji gier, przepustek sezonowych, pakietów punktów i dodatków.Jakie gry otrzymam w EA Play?

Możesz grać w najlepsze gry z takich serii jak Battlefield™, Need for Speed™, Plants vs Zombies™, EA STAR WARS™ i wiele, wiele innych. A lista się nie kończy!Czy po zakończeniu okresu wczesnego dostępu dalej mogę grać w gry, które były nim objęte?

Po ukończeniu okresu próbnego w ramach wcześniejszego dostępu musisz kupić grę, jeśli dalej chcesz w nią grać.Czy jeśli zagram w przedpremierową wersję próbną w ramach wcześniejszego dostępu EA Play, zachowam swoje postępy?

Abonenci EA Play mogą przez ograniczony czas pobierać i testować przedpremierowe gry EA, zanim zostaną one opublikowane. Tak jest – dzięki abonamentowi EA Play zagrasz w najnowsze hity EA przed innymi. Ponieważ są to rzeczywiste gry, a nie wersje demo, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji (jeśli zdecydujesz się na jej zakup), co pozwoli Ci kontynuować zabawę w przerwanym miejscu.Czy usługa EA Play jest dostępna na innych platformach?


Tak! Abonament EA Play jest dostępny na PC za pośrednictwem Steam i EA app oraz na Xbox One i PlayStation®4. Uwaga: choć usługa EA Play jest dostępna na wielu platformach, twój abonament powiązany jest z platformą, na której dokonano zapisu. Jeśli dołączysz przez Steam, twoja The Play List, zniżka członkowska i inne korzyści dostępne będą tylko tutaj.


Z jakich metod płatności mogę skorzystać, aby opłacić abonament EA Play?

Zależnie od kraju zamieszkania możesz użyć karty kredytowej, usługi PayPal lub portfela Steam. Nie wszystkie metody są dostępne we wszystkich krajach.


Jak dołączyć do EA Play?

To proste, musisz się tylko zarejestrować. Postępuj zgodnie z pojawiającymi się na ekranie instrukcjami, a nawet się nie obejrzysz, jak będziesz pływać w morzu gier!


Co to jest The Play List?

The Play List to stale rozwijająca się kolekcja gier, do której dostęp otrzymasz w ramach abonamentu. Mowa tu o pełnych wersjach gier, bez żadnych ograniczeń. Biblioteka The Play List już teraz jest odjazdowa. A będzie… jeszcze bardziej odjazdowa. Tutaj dowiesz się więcej. Uwaga: do uruchomienia niektórych gier może być wymagana instalacja EA app (Windows) lub Origin (Mac).


Dlaczego w The Play List dostępne są różne gry w zależności od kraju?

Krótko mówiąc, w różnych krajach obowiązują różne zasady dotyczące możliwości oferowania i sprzedawania gier. W rezultacie zawartość biblioteki The Play List może się różnić w zależności od miejsca zamieszkania.


Gdzie mogę pobierać gry i wersje próbne z wcześniejszym dostępem?

Aby pobrać grę lub przedpremierową wersję próbną, wyszukaj tytuł i kliknij przycisk „Dodaj do biblioteki”.


Na jakie pozycje mogę wykorzystać swoją zniżkę członkowską?

Będąc abonentem EA Play, otrzymujesz automatycznie 10% zniżki na zakupy cyfrowe tytułów EA na Steam, w tym na nowe gry i zamówienia przedpremierowe. To samo dotyczy dodatków, pakietów, punktów i innej zawartości. Uwaga: choć abonament EA Play jest dostępny na wielu platformach, Twoja zniżka zostanie zastosowana tylko na tej, na której dołączysz do abonamentu. Jeśli na przykład dołączysz przez Steam, otrzymasz 10% zniżki na dokonane na tej platformie cyfrowe zakupy tytułów EA. Jeśli dołączysz do usługi na Xbox One, 10% zniżki otrzymasz na cyfrowe zakupy tytułów EA na Xbox.


Czy w gry EA Play mogę grać na komputerze Mac?

Abonament EA Play nie jest dostępny na komputerach Mac.


Ile kosztuje EA Play?

Abonament EA Play kosztuje tylko 14,99 zł za miesiąc. Możesz też zaoszczędzić jeszcze więcej, subskrybując na cały rok za 79,99 zł – twój abonament będzie spłacać się sam, jeśli kupisz choćby jedną grę miesięcznie z 10% zniżką!


Jak anulować abonament EA Play?

Rezygnacja z abonamentu EA Play jest szybka i łatwa. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto Steam i wybierzesz opcję „Odnawialne subskrypcje”. Kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję”, a następnie „Zastosuj”. Nie będziemy ci niczego utrudniać.

A jeśli zechcę zrezygnować z EA Play przed końcem abonamentu?

Jeśli zrezygnujesz z abonamentu przed dniem naliczenia następnej opłaty, nie obciążymy Cię za kolejny miesiąc lub rok. Zachowasz dostęp do gier i wersji próbnych oraz zniżkę na zakupy aż do ostatniego dnia już opłaconego okresu.

* Obowiązują pewne warunki, ograniczenia i wyłączenia. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.PlayStation
Spoiler

Czym jest EA Play?

Fajnie, że pytasz! EA Play to idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają gry EA. EA Play zapewnia ci jeszcze więcej z twoich ulubionych tytułów Electronic Arts. Więcej nagród, więcej ekskluzywnych wersji próbnych i więcej zniżek – a to wszystko za jedyne 14,99 zł za miesiąc lub 79,99 zł za rok! Oto, co czeka na graczy:

 • Odblokuj wyjątkowe wyzwania i nagrody, zawartość dostępną tylko dla członków, wersje próbne nowych gier i dostęp do biblioteki najlepszych tytułów.
 • Graj w wybrane nowe gry jeszcze przed ich premierą nawet przez 10 godzin.
 • Zawsze miej w co grać dzięki nieograniczonemu dostępowi do kolekcji najpopularniejszych serii i najlepszych tytułów Electronic Arts.

Otrzymasz 10%* zniżkę na zakupy cyfrowej zawartości EA na PlayStation® – w tym pełnych wersji gier, przepustek sezonowych, pakietów punktów i dodatków.Jakie korzyści da mi EA Play?

Wyciśniesz ze swoich gier jeszcze więcej dzięki wyjątkowym wyzwaniom i nagrodom, materiałom tylko dla abonentów, wersjom próbnym nowych gier oraz dostępowi do biblioteki najlepszych tytułów. Ponadto abonenci płacą 10% mniej za produkty cyfrowe EA na PlayStation, w tym za pełne wersje gier, zawartość Ultimate Team i nie tylko.


Jakie gry otrzymam w EA Play?

Możesz grać w najlepsze gry z takich serii jak Battlefield™, Need for Speed™, Plants vs Zombies™, EA STAR WARS™ i wiele, wiele innych. A lista się nie kończy!


Czy jeśli zagram w przedpremierową wersję próbną w ramach wcześniejszego dostępu EA Play, zachowam swoje postępy?

Posiadacze abonamentu EA Play mogą przez ograniczony czas pobierać i testować wybrane gry EA przed ich premierą. Ponieważ są to rzeczywiste gry, a nie wersje demo, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji (jeśli zdecydujesz się na jej zakup), co pozwoli ci kontynuować zabawę w przerwanym miejscu.


Gdzie mogę pobierać gry i wersje próbne z wcześniejszym dostępem?

Aby pobrać grę lub przedpremierową wersję próbną, wyszukaj grę, w którą chcesz zagrać w PlayStation™Store na twojej konsoli, i pobierz ją stamtąd.


Na jakie pozycje mogę wykorzystać swoją zniżkę członkowską* 10%?

Oszczędzaj na zakupach cyfrowej zawartości EA na PlayStation®, w tym na pełnych grach, przepustkach sezonowych i dodatkach.


Jak mogę zapłacić za EA Play?

Za abonament EA Play można zapłacić kartą kredytową lub debetową bądź za pomocą konta w usłudze PayPal. Płatności są realizowane przez system rozliczeniowy PlayStation, więc wybrana metoda płatności musi być powiązana z twoim kontem w PlayStation™Network. Płatność będzie automatycznie ponawiana co miesiąc lub co rok, zależnie od tego, jaką długość abonamentu wybierzesz.


Czy do wykupienia abonamentu EA Play muszę mieć konto PlayStation®Plus?

Nie, abonament możesz wykupić bez dostępu do funkcji PlayStation®Plus. Jednak do korzystania z funkcji online gier dostępnych w kolekcji (np. z trybów wieloosobowych online) konto PlayStation Plus będzie już niezbędne.


Jak anulować abonament EA Play? Co się stanie, jeśli to zrobię?

Będzie nam bardzo przykro, jeśli zdecydujesz się nas opuścić, ale nie będziemy ci tego utrudniać. Możesz przerwać subskrypcję swojego abonamentu w dowolnej chwili, logując się na konto PSN, z którego została zakupiona. Przejdź do opcji [Ustawienia] > [Zarządzanie kontami] > [Informacje o koncie] > [Subskrypcje PlayStation] i wybierz subskrypcję EA Play, którą chcesz anulować. Wybierz „Wyłącz automatyczne odnawianie”.

Pamiętaj, że w takim przypadku po zakończeniu aktualnie opłaconego okresu stracisz wszystkie korzyści przysługujące abonentom EA Play, w tym dostęp do wersji próbnych i gier z naszej kolekcji. Zachowujesz wszystkie swoje zapisane stany gry, więc w momencie ponownego wykupienia abonamentu możesz podjąć zabawę od miejsca, w którym została ona przerwana.

* Obowiązują pewne warunki, ograniczenia i wyłączenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.Xbox
Spoiler

Czym jest EA Play?

Fajnie, że pytasz! EA Play to idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają gry EA. EA Play zapewnia ci jeszcze więcej z twoich ulubionych tytułów Electronic Arts. Więcej nagród, więcej ekskluzywnych wersji próbnych i więcej zniżek – a to wszystko za jedyne 14,99 zł za miesiąc lub 79,99 zł za rok! Oto, co czeka na graczy:

 • Odblokuj wyjątkowe wyzwania i nagrody, zawartość dostępną tylko dla członków, wersje próbne nowych gier i dostęp do biblioteki najlepszych tytułów.
 • Graj w wybrane nowe gry jeszcze przed ich premierą nawet przez 10 godzin.
 • Zawsze miej w co grać dzięki nieograniczonemu dostępowi do kolekcji najpopularniejszych serii i najlepszych tytułów Electronic Arts.

Otrzymasz 10%* zniżkę na zakupy cyfrowej zawartości EA na Xbox – w tym pełnych wersji gier, przepustek sezonowych, pakietów punktów i dodatków.Jakie korzyści da mi EA Play na konsoli Xbox?


Wyciśniesz ze swoich gier jeszcze więcej dzięki wyjątkowym wyzwaniom i nagrodom, materiałom tylko dla abonentów, wersjom próbnym nowych gier oraz dostępowi do biblioteki najlepszych tytułów. Ponadto abonenci płacą 10% mniej za produkty cyfrowe EA na konsolę Xbox One i Xbox Series X|S, w tym za pełne wersje gier, zawartość Ultimate Team i nie tylko.Jakie gry otrzymam w EA Play na konsolę Xbox?


Możesz grać w najlepsze gry z takich serii jak Battlefield™, Need for Speed™, Plants vs Zombies™, EA STAR WARS™ i wiele, wiele innych. A lista się nie kończy!

Czy jeśli zagram w przedpremierową wersję próbną w ramach wcześniejszego dostępu EA Play, zachowam swoje postępy?

Posiadacze abonamentu EA Play mogą przez ograniczony czas pobierać i testować wybrane gry EA przed ich premierą. Ponieważ są to rzeczywiste gry, a nie wersje demo, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji (jeśli zdecydujesz się na jej zakup), co pozwoli ci kontynuować zabawę w przerwanym miejscu.


 

Gdzie mogę pobierać gry i wersje próbne z wcześniejszym dostępem?

Aby pobrać grę lub przedpremierową wersję próbną, wyszukaj ją w sklepie Xbox Store na swojej konsoli Xbox i pobierz ją stamtąd.

 

Wszystkie gry dostępne w ramach abonamentu znajdziesz również w sekcji „Moje gry i aplikacje” > „Pełna biblioteka” > „EA Play”.Na jakie pozycje mogę wykorzystać swoją zniżkę członkowską* 10%?


Oszczędzaj na zakupach cyfrowej zawartości EA na Xbox One, Xbox Series X|S, w tym na pełnych grach, przepustkach sezonowych i dodatkach.Jak mogę zapłacić za EA Play na konsoli Xbox?


Za abonament EA Play można zapłacić kartą kredytową lub debetową bądź za pomocą konta w usłudze PayPal. Płatności są realizowane przez system rozliczeniowy Xbox, więc wybrana metoda płatności musi być powiązana z twoim kontem Xbox. Płatność będzie automatycznie ponawiana co miesiąc lub co rok, zależnie od tego, jaką długość abonamentu wybierzesz.Czy do wykupienia abonamentu EA Play muszę mieć konto Xbox Live Gold?


Nie. Wystarczy mieć bezpłatne konto Xbox Live. Aczkolwiek do korzystania z funkcji sieciowych (takich jak gra wieloosobowa online) w grach dostępnych w ramach abonamentu konto Xbox Live Gold będzie już niezbędne.

Czy EA Play jest zawarte w Xbox Game Pass?

Abonament EA Play będzie dostępny dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na komputery PC bez dodatkowych opłat. Xbox Game Pass na konsole nie zawiera EA Play.

Jaką wersję abonamentu EA Play otrzymają abonenci Xbox Game Pass?

Abonenci Xbox Game Pass Ultimate mogą korzystać z EA Play na Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. Abonenci Game Pass Ultimate otrzymują EA Play na komputerach PC z systemem Windows 10 w aplikacji EA Desktop. Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass na PC mają dostęp do EA Play w EA Desktop.

 

Abonament EA Play Pro jest dostępny tylko na platformach EA na PC i sprzedawany oddzielnie.Czy EA Play jest automatycznie dostępne dla abonentów Game Pass?


Abonenci Game Pass Ultimate automatycznie otrzymują EA Play na Xbox i będą mogli pobierać gry z EA Play i grać w nie za pośrednictwem Xbox Game Pass. Abonenci Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate mają dostęp do EA Play na PC za pośrednictwem aplikacji EA Desktop.Jak uzyskać dostęp do EA Play w ramach abonamentu Game Pass?


Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass Ultimate lub Game Pass na PC automatycznie otrzymują pełny dostęp do wszystkich korzyści EA Play i do tytułów z The Play List. Jeśli masz Xbox Game Pass na PC, otrzymasz dostęp do EA Play na PC z systemem Windows 10 za pośrednictwem aplikacji EA Desktop. Posiadacze Game Pass Ultimate mogą też korzystać z EA Play na PC w systemie Windows 10 poprzez aplikację EA Desktop.


 

W jaki sposób mogę korzystać ze zniżki 10% dla abonentów EA Play?

Abonament Game Pass Ultimate i Game Pass na PC otrzymają 10% zniżkę na zakupy materiałów EA na Xbox One, Xbox Series X|S oraz w aplikacji EA na komputery (beta).Co jeśli mam Xbox Game Pass Ultimate lub Game Pass na PC, ale chcę korzystać tylko z EA Play?


Możesz w dowolnej chwili anulować abonament Xbox Game Pass Ultimate, a następnie wykupić EA Play. Aby anulować abonament Xbox Game Pass Ultimate, zaloguj się na swoje konto na stronie https://account.microsoft.com/services. W sekcji Xbox Game Pass wybierz „Płatności i rozliczenia”, a następnie „Anuluj”. Będziesz mieć możliwość zakończenia abonamentu w dniu jego wygaśnięcia.Czy jeśli mam abonament EA Play, ale chcę dołączyć do Xbox Game Pass Ultimate, muszę najpierw zrezygnować z abonamentu EA Play?


Nie. Posiadacze abonamentu EA Play, którzy dołączyli do Xbox Game Pass Ultimate, automatycznie przerwą subskrypcję EA Play na Xbox. Pozostały czas zostanie zaokrąglony w górę i zamieniony na dodatkowy czas abonamentu Xbox Game Pass Ultimate.Czy posiadacze abonamentu Xbox Game Pass Ultimate mogą nadal wykorzystywać kody EA Play na konsoli Xbox?


Tak. Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass Ultimate mogą wykorzystać kody abonenckie EA Play, które zostaną automatycznie przeliczone na dodatkowy czas abonamentu Xbox Game Pass Ultimate.Jak anulować abonament EA Play? Co się stanie, jeśli to zrobię?


Będzie nam bardzo przykro, jeśli zdecydujesz się nas opuścić, ale nie będziemy ci tego utrudniać. W dowolnej chwili możesz anulować swój abonament na stronie https://account.microsoft.com/services/. Wystarczy przejść na stronę „Płatności i rozliczenia” i postępować zgodnie z instrukcjami.

 

Jeśli zrezygnujesz z abonamentu, stracisz wszystkie korzyści z EA Play (dostęp do The Play List, gromadzenie nagród dla abonentów w grach itp.) po zakończeniu aktualnie opłaconego okresu, w tym dostęp do wersji próbnych i gier z naszej kolekcji. Zachowujesz wszystkie swoje zapisane stany gry, więc w momencie ponownego wykupienia abonamentu możesz podjąć zabawę od miejsca, w którym została ona przerwana.

* Obowiązują pewne warunki, ograniczenia i wyłączenia. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie EA Play.


👉 Kliknij tu, aby przejrzeć listę gier dostępnych w EA Play. 

 

👉Tutaj znajdziesz aktualne wersje próbne gier dostępne w EA Play.

 

ea-com-steam-annnounce-header.jpg.adapt.1920w.jpg

 

Stale aktualizujemy korzyści z EA Play, aby zapewnić naszym abonentom dostęp do nowej zawartości i tytułów. Wszelkie korzyści mogą być w każdej chwili zmieniane, dodawane i usuwane, dlatego trzymaj rękę na pulsie lub obserwuj nas na Twitterze, Facebooku i Instagramie, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 1 z 1 (894 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania