Dot.: EA PLAY - XBOX ONE - NIE MOŻNA POBRAĆ

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

EA PLAY - XBOX ONE - NIE MOŻNA POBRAĆ

★★ Novice

Witam,

 

U mnie problem wygląda następująco.

 

Kupiłem wersję standardowa cyfrową.

 

Zainstalowałem we wtorek. 

 

 Do dziś dzień nie mogę uruchomić wersji 10godzinnej. Odinstalowywałem już z 5 razy, ma różne sposoby jakie w necie znalazłem. Baa.. Zadzwoniłem na infolinię ea, i co? Mam czekać, bo problemy czasem się zdarzają przy premierze tak wielkiego tytułu jakim jest Fifa... Żenada! Dodatkowo otrzymałem informację, że problem jest znany i trwa jego zamykanie... I tak od 13:35, czekam.

 

W aplikacji mam fife w grach próbnych, kilkam pojawia się okno zainstaluj po czym wyskakuje błąd, nie ważne czy grę mam na dysku czy nie błąd jest ten sam I odsyła do store, tam mam informacje uruchom grę po czym pojawia się komunikat, że jeszcze nie mam dostępu do gry... No co do h....?!?!? 

Wiadomość 1 z 4 (522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY - XBOX ONE - NIE MOŻNA POBRAĆ

★★★ Newbie

Hej. Napisz proszę czy poradziłeś sobie z tym problemem? Ja irytuje się z tego samego problemu

 

Wiadomość 2 z 4 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY - XBOX ONE - NIE MOŻNA POBRAĆ

★★★ Newbie

U mnie niestety to samo...

Wiadomość 3 z 4 (492 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY - XBOX ONE - NIE MOŻNA POBRAĆ

[ Edytowane ]
Community Manager

Wyszukując grę w Xbox Marketplace (z poziomu przeglądarki) będziesz mógł przypisać do swojego konta wersję testową gry (jeśli na Twoim koncie aktywna jest subskrypcja EA Play). Podobny problem został rozwiązany tutaj.

Wiadomość 4 z 4 (478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania