EA PLAY Nie można kupić na PS5

autor: Klakierek2005
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

EA PLAY Nie można kupić na PS5

★★★★ Novice

Witam zamierzałem kupić EA PLAY na PS5 przez paysafecard ale niestety wyskakuje bład(na konsoli error) a na stronie Playstation ,,Coś poszło nie tak" .Coś wiadomo co to może być może awaria na Playstation?

Wiadomość 1 z 2 (2 402 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA PLAY Nie można kupić na PS5

Community Manager

Hej @Klakierek2005 

 

Aby opłacić EA Play na konsoli PlayStation, musisz wybrać jedną z poniższych form płatności:

 

  • karta kredytowa
  • karta debetowa
  • PayPal

 

Jak mogę zapłacić za EA Play?

Za abonament EA Play można zapłacić kartą kredytową lub debetową bądź za pomocą konta w usłudze PayPal. Płatności są realizowane przez system rozliczeniowy PlayStation, więc wybrana metoda płatności musi być powiązana z twoim kontem w PlayStation™Network. Płatność będzie automatycznie ponawiana co miesiąc lub co rok, zależnie od tego, jaką długość abonamentu wybierzesz.

 

https://www.ea.com/pl-pl/ea-play/faq#ps4-faq

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (2 382 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA PLAY Nie można kupić na PS5

Community Manager

Hej @Klakierek2005 

 

Aby opłacić EA Play na konsoli PlayStation, musisz wybrać jedną z poniższych form płatności:

 

  • karta kredytowa
  • karta debetowa
  • PayPal

 

Jak mogę zapłacić za EA Play?

Za abonament EA Play można zapłacić kartą kredytową lub debetową bądź za pomocą konta w usłudze PayPal. Płatności są realizowane przez system rozliczeniowy PlayStation, więc wybrana metoda płatności musi być powiązana z twoim kontem w PlayStation™Network. Płatność będzie automatycznie ponawiana co miesiąc lub co rok, zależnie od tego, jaką długość abonamentu wybierzesz.

 

https://www.ea.com/pl-pl/ea-play/faq#ps4-faq

Wiadomość 2 z 2 (2 383 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania