Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

autor: Sebatrox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Aplikacja EA Play Hub została wycofana, a jej działanie jest ograniczone

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Mam EA Play do 06.09.2021 zamierzam kupować co miesiąc. Od wczoraj gdy włączam aplikacje na konsoli mam komunikat: "Aplikacja EA Play Hub została wycofana, a jej działanie jest ograniczone" Jest jakaś awaria? Odinstalowywanie i ponowne zainstalowanie nic nie dało. 

Wiadomość 1 z 11 (9 921 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

Community Manager

Hej @schizzerious1989 

 

Z informacji, które posiadam wynika, że gry w ramach EA Play na konsolach będą działały na konsolach starej generacji w taki sam sposób jak to jest na konsolach nowej generacji. Czyli bez aplikacji EA Play Hub Standard smile

 

Aby pobrać grę dostępną w ramach EA Play zwyczajnie przejdź do PlayStation Store/Xbox Store i pobierz grę za darmo z jego poziomu. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 11 (9 872 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

Community Manager

Hej @schizzerious1989 

 

Z informacji, które posiadam wynika, że gry w ramach EA Play na konsolach będą działały na konsolach starej generacji w taki sam sposób jak to jest na konsolach nowej generacji. Czyli bez aplikacji EA Play Hub Standard smile

 

Aby pobrać grę dostępną w ramach EA Play zwyczajnie przejdź do PlayStation Store/Xbox Store i pobierz grę za darmo z jego poziomu. 

Wiadomość 2 z 11 (9 873 wyświetleń)

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

★★★ Newbie
@EA_Kuba kiepsko, w apce można było zobaczyć jaki gry są dostępne w pakiecie a nie szukać ich w play store. Czy planujecie powrócić z aplikacją a jak nie to gdzie można się zapoznać z pełną lista gier dostępnych w abonamencie.
Wiadomość 3 z 11 (9 751 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z otwarciem aplikacji na ps4

★★★ Newbie

Aplikacja nie włącza się jest komunikat informujący o ponownym uruchomieniu nic nie pomaga 

Proszę nie pisać o ponownym uruchamianiu konsoli routeru lub aplikacji czy nawet usuwania nic nie pomaga daje wam 2 dni jeżeli dalej nic nie będzie działać będę domagał się zwrotów kosztów 

Wiadomość 4 z 11 (9 431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z otwarciem aplikacji na ps4

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice

Nic nie pomoże. Z tego co czytałem apka została usunięta ze sklepu PS. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle powróci.

 

EDIT oczywiście możesz pobrać gry z PSS (te które są w abonamencie) i normalnie grać. Ja dzisiaj pobrałem Dirt 5 i działa bez aplikacji.

Wiadomość 5 z 11 (9 421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice

@deniking21 Co prawda po angielsku ale jakie gry znajdują się w abonamencie EA play możesz zobaczyć tutaj:

https://www.pushsquare.com/guides/all-ea-play-games-on-ps5-ps4

Wiadomość 6 z 11 (9 450 wyświetleń)

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

Community Manager

@Sebatrox Oficjalna lista w języku polskim dla każdej z platform znajduje się tutaj: 

 

https://www.ea.com/pl-pl/ea-play

 

Standard smile

Wiadomość 7 z 11 (9 435 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

★★★★ Apprentice
@EA_Kuba Znam ten link Standard smile Tylko nie wiem czemu ale gdy klikam na link "Gry dostępne na PlayStation 4" to nie pokazuje np. A way out, Peggle 2 czy gier od codemasters jak GRID czy Dirt 5.
Wiadomość 8 z 11 (9 430 wyświetleń)

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

★★★ Newbie
@EA_Kuba Jak to zrobić? Jak pobrać grę nie płacąc za wersje standardowa?
Wiadomość 9 z 11 (8 669 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EA PLAY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO!

Community Manager

Hej @Sebatrox 

 

Zawartość Play List może różnić się pomiędzy platformami Standard smile

Wiadomość 10 z 11 (8 651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania