Transport ze starego konta na nowe

by Slack43
Reply

Original Post

Accepted Solution

Transport ze starego konta na nowe

★★★ Newbie

Mam problem bo chcialbym przetransportowac niektore gry ze starego konta na nowe mam dwa konta i jedno jest mojego brata kiedys aktywowalem moje gry na jego koncie ale chce je przeniesc na moje
Gry ktore chce przeniesc
Sims 3 Wszystkie dodatki i akcesoria
Sims 4
i to chyba wszystko bo aktywowalem sims 3 na moje nowe konto a dodatki na stare wiec potrzebuje pomocy
Sorki za ortographie ale pisze na szybko ;D

 

stare konto anloko123

nowe konto Slack43

Email i haslo moge podac.

Message 1 of 2 (241 Views)
0

Accepted Solution

Re: Transport ze starego konta na nowe

[ Edited ]
Hero (Retired)

Niestety będę musiał zamknąć temat, bo forum jest angielskie (więc można tworzyć posty tylko po angielsku), ale skorzystam z okazji i od razu powiem o co chodzi... będziesz musiał skontaktować się z EA Help (my nic nie możemy zrobić, bo też jesteśmy graczami - nie mamy dostępu do kont innych ludzi). Zanim to zrobisz, przygotuj informacje identyfikujące oba konta (kody CD gier na kontach, nicki, daty urodzenia podane na obu kontach itd.). Aby skontaktować się z EA Help, wykonaj następujące kroki:

 

1 Wejdź na https://help.ea.com/contact-us
2 Upewnij się, że jesteś zalogowany, kliknij na flagę w górnym prawym rogu i wybierz Polskę z listy

3 Wybierz grę z listy (będzie to Origin) i przejdź do kolejnej strony
4 Wybierz platformę i kliknij Dalej
5 Wybierz temat (będzie to, Zarządzaj Kontem, a potem transfer między kontami), opisz go i podaj wersję Origin, której używasz. Kliknij Dalej.
6 Wybierz metodę kontaktu. Dostępność metod i czas oczekiwania zależą od godziny i dnia tygodnia.

 

-------------------------------------------------------------

 

I basically said that I will have to lock the thread, as it's an English forum and Polish is currently not supported. OP's issue is about transferring games between accounts, so I provided the instructions for contacting EA Help in a proper way.

 

 

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.

View in thread

Message 2 of 2 (241 Views)
0

All Replies

Re: Transport ze starego konta na nowe

[ Edited ]
Hero (Retired)

Niestety będę musiał zamknąć temat, bo forum jest angielskie (więc można tworzyć posty tylko po angielsku), ale skorzystam z okazji i od razu powiem o co chodzi... będziesz musiał skontaktować się z EA Help (my nic nie możemy zrobić, bo też jesteśmy graczami - nie mamy dostępu do kont innych ludzi). Zanim to zrobisz, przygotuj informacje identyfikujące oba konta (kody CD gier na kontach, nicki, daty urodzenia podane na obu kontach itd.). Aby skontaktować się z EA Help, wykonaj następujące kroki:

 

1 Wejdź na https://help.ea.com/contact-us
2 Upewnij się, że jesteś zalogowany, kliknij na flagę w górnym prawym rogu i wybierz Polskę z listy

3 Wybierz grę z listy (będzie to Origin) i przejdź do kolejnej strony
4 Wybierz platformę i kliknij Dalej
5 Wybierz temat (będzie to, Zarządzaj Kontem, a potem transfer między kontami), opisz go i podaj wersję Origin, której używasz. Kliknij Dalej.
6 Wybierz metodę kontaktu. Dostępność metod i czas oczekiwania zależą od godziny i dnia tygodnia.

 

-------------------------------------------------------------

 

I basically said that I will have to lock the thread, as it's an English forum and Polish is currently not supported. OP's issue is about transferring games between accounts, so I provided the instructions for contacting EA Help in a proper way.

 

 

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.
Message 2 of 2 (242 Views)
0