Unable to connect - EA Access na PS4 - O nie! Wygląda na to, że coś poszło nie

autor: m2v9nayw38xr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Błąd ea access o nie coś poszło nie tak PS4

★★ Novice

Ten sam błąd. Posiadam ea access od daty premiery. To sie co chwile sypie i nie działa sam ea hub. Natomias subskrybcja jest aktywna i moge grać online np w battlefront 2 pobranego z aplikacji 

Wiadomość 21 z 36 (2 485 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: EA Access nie dziala

★★ Novice

EA twierdzi ze to wina aktualizacji softu od SONY i do nich reklamować... 
SONY twierdzi ze to wina EA bo mają wadliwą aplikacje...

i tak od jednego do drugiego... i 80 zeta poszłosie je$@ć 

Wiadomość 22 z 36 (2 394 wyświetleń)
0 Kudo

Błąd EA Access - O nie! Wygląda na to, że coś poszło nie tak

★★★ Newbie

Dzień dobry,

 

Zakupiłam miesięczny dostęp do EA Access na PS4 jednak aplikacja nie działa. Wyświetla się komunikat "O nie! Wygląda na to, że coś poszło nie tak, zamknij aplikację i spróbuj ponownie. Więcej informacji na stronie ea.com/unable-to-connet"

 

Dodam, że odinstalowanie i ponowna instalacja nie działa, przywrócenie licencji nie działa, reset konsoli nie działa. Połączenie z internetem jest idealne wiec wina nie leży po stronie mojego połączenia.

 

Pieniądze oczywiście z konta już zeszły.

Wiadomość 23 z 36 (2 371 wyświetleń)
0 Kudo

Unable to connect - EA Access

★★★ Novice

Od trzech dni nie mogę się zalogować do EA Access - usługi za ktorą płacę a de facto nie mogę z niej skorzystać, sytuacja z logowaniem wygląda następująco przy próbie logowania do EA Hub  a raczej zaraz po zalogowaniu aplikacja wyrzuca mnie z ekranu z komunikatem Unable-to-connect.

Ktoś ma podobnie?

 

Sytuacja dotyczy aplikacji dla konsoli Ps4.

Dodam że reset aplikacji, konsoli, routera nic nie zmienia, oprogramowanie systemu aktualne, wersja aplikacji także. Próby podejmowne w różnych godzinach w ciągu ostatnich 72 godzin.

Dzięki za odpowiedź 

 

Wiadomość 24 z 36 (2 412 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Unable to connect - EA Access

★★★ Newbie
@WithNoDirection Mam to samo z tego co zauważyłem połowa forum również, społeczność na fanpage PS4 identycznie. PS mówi że to wina EA, EA albo się nie odzywa albo mówi, że to wina PS
Wiadomość 25 z 36 (2 402 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Unable to connect - EA Access

★★★★★ Novice

nie odzywają się ale żeby edytować wpis pod tematem już czas typ miał(na anlojęzycznej) ale odpowiedzieć kiedy coś za co człowiek płaci będzie działć to już niestety nie znalazł na to czasu

Wiadomość 26 z 36 (2 383 wyświetleń)
0 Kudo

Problem z logowaniem. O nie! coś poszło nie tak.

★★★ Newbie

Dzień dobry, 

Kupiłem przed chwilą miesięczny abonament i podczas logowania wyskakuje informacja O nie? Wygląda na to,że coś poszło nie tak. Zamknij aplikację i spróbuj ponownie. I za każdym razem wyskakuje taki komunikat.

 

 

Wiadomość 27 z 36 (2 374 wyświetleń)
★ Novice

WIATAM, od tygodnia nie działa mi ea access na ps4. opłacone mam na rok czasu, a za każdym razem jak próbuje właczyc aplikacje pojawia się tekst "o nie! wygląda na to, ze cos poszlo nie tak" proszę o pomoc bo z ps mnie oddelegowali tu. 

Wiadomość 28 z 36 (2 390 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Błąd ea access o nie coś poszło nie tak PS4

★★ Novice

U mnie zaczęło działać 

Wiadomość 29 z 36 (2 369 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Błąd ea access o nie coś poszło nie tak PS4

★★ Novice

potwierdzam - u mnie tez działa... pierwszy raz od 6 dni....

Wiadomość 30 z 36 (2 362 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania