znikające coinsy

autor: marshi1299
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

znikające coinsy

★★★ Newbie

Witam. Wczoraj późnym wieczorem kupiłem coinsy, otworzyłem kilka paczek nie pamiętam ile, zostało mi jeszcze coinsów na raft i otwarcie 2-3 paczek. Tak więc odpaliłem draft i złożyłem jakieś 3/4 składu po czym niestety musiałem przerwać grę w fife. Wychodząc miałem napis że wszystko zostanie zapisane. Dziś wchodzę a tu ani coinsów które mi zostały ani draftu który prawie cały był już złożony, ani kart za draft. O co chodzi? Przywyłączaniu kompa mogło coś się stać z originem czy jak? Wyłączyłem gre normalnie czekałem aż sama się zamknie itp. Przy wyłączaniu kompa nie zakończyłem origina i system sam wymusił zamknięcie.

Help me Wink

Wiadomość 1 z 2 (229 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: znikające coinsy

Community Manager

Hej @marshi1299

 

Kupowanie monet (coins-ów) jest niezgodne z regulaminem gry. Na Twoje konto zostały nałożone kary za jego łamanie, sprawdź swoją skrzynkę mailową powiązaną z Twoim kontem EA, znajdziesz tam potwierdzenie tego co stało się na Twoim koncie. 

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (215 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: znikające coinsy

Community Manager

Hej @marshi1299

 

Kupowanie monet (coins-ów) jest niezgodne z regulaminem gry. Na Twoje konto zostały nałożone kary za jego łamanie, sprawdź swoją skrzynkę mailową powiązaną z Twoim kontem EA, znajdziesz tam potwierdzenie tego co stało się na Twoim koncie. 

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji. 

Wiadomość 2 z 2 (216 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem