Dot.: Dane wygasły/brak możliwości zalogowania do Origin

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

"Twoje dane są nieprawidłowe albo wygasły"/brak możliwości zalogowania do Origin

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć wszystkim!

Bardzo dużo osób poruszało ten problem, ale de facto jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem. Chodzi o sytuację kiedy wpisujecie w Originie swoje dane, które są absolutnie prawidłowe i wyrzuca komunikat "Twoje dane są nieprawidłowe albo wygasły" - coś takiego mniej więcej. Zmieniałem hasło bardzo dużo razy i za każdym razem sytuacja się powtarzała. Rozwiązanie w końcu przyszło z rzeczy, która dla mnie jest bez sensu ale jednak działa, przynajmniej mi pomogła. Zamiast w formularzu dot. zmiany hasła podawać maila, na którego ma zostać wysłany link do resetu należy podać swój OriginID. Wtedy kolejno wejść na maila do którego przypisane jest konto, zmienić hasło oczywiście a później logować się również OriginID a nie mailem. Nie wiem czy każdemu przyniesie to rozwiązanie ale w moim przypadku zadziałało.

Powodzenia i pozdrawiam! 

Wiadomość 1 z 2 (959 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dane wygasły/brak możliwości zalogowania do Origin

Community Manager

Hej @KamilPlay12 

 

Dziękuję, że znalazłeś czas by podzielić się z nami swoim rozwiązaniem. Oznaczę mój wpis jako rozwiązanie by zwiększyć widoczność Twojego wpisu. Dodam tylko, że Origin ID = EA ID, czyli jest to pseudonim przypisany do konta EA.

 


 

@KamilPlay12 napisał:

 

(...) Zamiast w formularzu dot. zmiany hasła podawać maila, na którego ma zostać wysłany link do resetu należy podać swój OriginID. Wtedy kolejno wejść na maila do którego przypisane jest konto, zmienić hasło oczywiście a później logować się również OriginID a nie mailem. (...)

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (917 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dane wygasły/brak możliwości zalogowania do Origin

Community Manager

Hej @KamilPlay12 

 

Dziękuję, że znalazłeś czas by podzielić się z nami swoim rozwiązaniem. Oznaczę mój wpis jako rozwiązanie by zwiększyć widoczność Twojego wpisu. Dodam tylko, że Origin ID = EA ID, czyli jest to pseudonim przypisany do konta EA.

 


 

@KamilPlay12 napisał:

 

(...) Zamiast w formularzu dot. zmiany hasła podawać maila, na którego ma zostać wysłany link do resetu należy podać swój OriginID. Wtedy kolejno wejść na maila do którego przypisane jest konto, zmienić hasło oczywiście a później logować się również OriginID a nie mailem. (...)

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 2 (918 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem