oszustwo i skrypty

autor: xMattAdore
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

oszustwo i skrypty

★★★ Newbie

Dlaczego przez całą edycję gry FIFA 22 występuje cały czas ten sam problem? Rozgrywając FUT Champions pierwsze 10 meczów to bardzo dobry bilans, dużo wygranych i przyjemna gra. W momencie, kiedy niebezpiecznie zbliżam się do granicy dobrej rangi, gra magiczną różdżką odejmuje wszystkim moim zawodnikom atrybuty. Nie jestem w stanie celnie podać, strzelić, obrońcy się wylewają, a bramkarze wpuszczają każdy strzał. Przeciwnik robi ze mną co chce, napastnicy rywala ze wzrostem 160 cm przeskakują w dośrodkowaniach dwumetrowych stoperów. Ewidentnie gra włączyła jakieś skrypty, które uniemożliwiają wygrywanie! Przy bilansie 9-1 zanotowałem 7 porażek pod rząd. Podobna sytuacja powtarza się CO TYDZIEŃ. Nie zliczę już ile padów lądowało na ścianie z powodu niemocy, jaką oglądam w wykonaniu mojej drużyny. 

 

Gdyby taka sytuacja miała miejsce raz, albo dwa, to faktycznie winiłbym za to po prostu moje umiejętności lub przypadkowe natrafienie na lepszych rywali. Nie jeśli taka sytuacja ma miejsce za każdym razem w FUT Champions. Co, za mało fifa points kupuję, dlatego gra nie pozwala mi wbijać dobrych rang? Za takie oszustwa ktoś powinien odpowiedzieć. 

Wiadomość 1 z 2 (957 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: oszustwo i skrypty

Community Manager

W związku z zasadami forum odnośnie dyskusji na temat skryptów i  "handicapu", wątek zamykam.

 

Więc na ten temat znajdziesz TUTAJ.

 

 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (894 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: oszustwo i skrypty

Community Manager

W związku z zasadami forum odnośnie dyskusji na temat skryptów i  "handicapu", wątek zamykam.

 

Więc na ten temat znajdziesz TUTAJ.

 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 2 (895 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA