Dot.: nie może połączyć się z serwerom Ea ps4

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie może połączyć się z serwerom Ea ps4

★★★ Newbie

kupiłem ps4 zainstalowałem fife 21 od kolegi PS4 zalogowałem na ten sam email co konto z EA 

po uruchomieniu fify wyskakuje że nie może mnie połączyć z serwerem EA i funkcje internetowe są niedostępne po czym mogę próbować od nowa wpisywać login itd. ale to nic nie daje.

można to jakoś naprawić na stronach PS lub EA ?? 

Wiadomość 1 z 3 (813 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie może połączyć się z serwerom Ea ps4

EA Staff

Hej @pilot_lysy

 

Dzięki za twoje zapytanie. W tym przypadku w pierwszej kolejności zalecam Ci sprawdzenie, czy problem dotyczy samego konta EA.

 

Zobacz czy bezproblemowo uda Ci się zalogować na stronie ea.com  za pomocą danych Twojego konta EA. Przy próbie logowania możesz otrzymać dodatkowe informacje odnośnie przyczyn zaistniałego problemu i informacje w jaki sposób możesz go rozwiązać. 

 

Problem może być związany ze względami bezpieczeństwa i koniecznością aktualizacji hasła do Twojego konta.

 

W przypadku jeżeli na stronie napotkasz na dokładnie ten sam problem i nie uda Ci się zalogować, polecam Ci skontaktowanie się z naszą pomocą na żywo. Po weryfikacji konta konsultant bądź konsultantka pomogą Ci sprawdzić, czy problem związany jest z kontem EA.  

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 3 (801 wyświetleń)

Dot.: nie może połączyć się z serwerom Ea ps4

★★★ Newbie

zalogować na stronie mogę się bez problemu i wszystko jest ok ale nie mam w ogóle informacji że gram w tą gre.

a na żywo czat w jakich godzinach bo próbowałem już się tak kontaktować ale po 30 min braku połączenia zrezygnowałem.  

Wiadomość 3 z 3 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem