Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

autor: dejw13x
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★★ Newbie

Problem z płynnością gry, po rozpoczęciu Squad Battles lub Division Rivals dzieje się coś takiego, na innych trybach nie ma takiego problemu. Przegrane z 40H nic sie takiego nie działo, nagle coś jest nie tak. Nie ma problemu z internetem co zrobić? GRA DZIAŁA JAK BY W ZWOLNIONYM TEMPIE 

Wiadomość 1 z 11 (2 060 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★★ Newbie

Nie masz przypadkiem ustawionego Stadionu FUT Champions? ja miałem, zmieniłem na inny i odrazu pomogło

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 11 (1 889 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★★ Newbie
@OKS07 mam ten sam problem, wydaje mi się że po aktualizacji coś się stało, aktualizacja sterowników nie pomogła
Wiadomość 2 z 11 (2 009 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★ Novice

@OKS07 Też mam ten problem, gdy gram na swoim stadionie.

Wiadomość 3 z 11 (1 987 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★★ Newbie

Nie masz przypadkiem ustawionego Stadionu FUT Champions? ja miałem, zmieniłem na inny i odrazu pomogło

Wiadomość 4 z 11 (1 890 wyświetleń)

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★ Apprentice

Mam ten sam problem odo kilku edycji FIFy. Tryb Fut jest tak spowolninony że odechciewa się grać, przez neta gram tylko w sezony i gra działa znakomicie . szkoda że nie mogę wykorzystać pełnego potencjału gry, ale niestety od kilku lat nie mogę znaleźć rozwiązania problemu :/ w tej edycji juz wydawało mi się że wszystko jest OK , ale niestety po 30stu meczach stwierdzam że w FUT nie da się grać :/

Wiadomość 5 z 11 (1 881 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★★ Newbie
@dejw13x Dokładnie działa !
Wiadomość 6 z 11 (1 864 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★★★★ Newbie

Stadion Mistrzostw FUT używany jest podczas FUT Champions automatycznie. Przez co w tym trybie to nie pomaga.

Wiadomość 7 z 11 (1 830 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★★★★ Newbie
@serwuz W FUT Champions pomogło mi usunięcie wszystkich sektorówek, TIFO itd. ze stadionu. Wtedy mogę rozgrywać mecze bez zwolnionego tempa.
Wiadomość 8 z 11 (1 765 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★★★ Novice

Cześć.  Po np. Wykonaniu różnego dzieje się takie coś. A sprzęt mam b.dobry jak na wymagania Fify 23. RTX 3070. 32GB RAMU I7 9700K DYSK NVMe. 

Zmieniłem stadion na inny, usunąłem wszystkie sektrowki. ????

https://youtu.be/09tumJDNykU

Wiadomość 9 z 11 (1 648 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zwolnione Tempo FIFA 23 !

★★★ Newbie

Wcześniej nie miałem tego problemu, ale zaczęło się chyba przedwczoraj podczas gdy grałem mecze towarzyskie "własna jedenastka". W tym momencie nawet Squad Battles nie da się grać. Zauważyłem, że owe "slow motion" nasila się np przy obracaniu zawodnika, kiedy jest się z piłką blisko przeciwnika, a najbardziej przy pressingu drugiego zawodnika... 

 

Zmiana stadionu niestety nie załatwiła sprawy.

 

(xbox one)

Wiadomość 10 z 11 (1 215 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA