Dot.: Zmiana wzoru murawy.

autor: krzys5071980
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zmiana wzoru murawy.

★★★ Newbie

Cześć, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można zmienić wzór murawy w mecach rozgrywanych w Fut Champions,

irytuje mnie rozgrywanie tylu meczy na jednym boisku gdyż robi się to monotonne, przynajmniej dla mnie..

osobiście nie widzę takiej możliwości jednak trafiłem w meczu wyjazdowym na murawę ze wzorem kół

wiem, że to nie jest jakiś problem ale gdyby ktoś wiedział jak prosiłbym o podzielenie się, dziękuję

Wiadomość 1 z 7 (1 967 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zmiana wzoru murawy.

★★★★ Novice
@xonekasjan93 Hej, musisz odblokować w zadaniach, dokładnie w punktach przełomowych (rozbudowa stadionu III).
A same zadanie to wygraj mecz w squad battles na poziomie minimum Klasa światowa.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (1 963 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zmiana wzoru murawy.

★★★★ Novice
@xonekasjan93 Hej, musisz odblokować w zadaniach, dokładnie w punktach przełomowych (rozbudowa stadionu III).
A same zadanie to wygraj mecz w squad battles na poziomie minimum Klasa światowa.
Wiadomość 2 z 7 (1 964 wyświetleń)

Dot.: Zmiana wzoru murawy.

★★★★ Novice

Screen, do wcześniejszej wiadomości

Wiadomość 3 z 7 (1 960 wyświetleń)

Dot.: Zmiana wzoru murawy.

Community Manager

Hej @xonekasjan93 

 

Nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi @krzys5071980 jako rozwiązanie jeśli odpowiedź okazała się pomocna. Standard smile

Wiadomość 4 z 7 (1 935 wyświetleń)

Dot.: Zmiana wzoru murawy.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

dziękuję za pomoc, 

oznaczone jako rozwiązanie, pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 5 z 7 (1 902 wyświetleń)

Dot.: Zmiana wzoru murawy.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

pociągnę temat dalej, żeby nie zakładać kolejnego podobnego..

za wykonanie zadania dostałem możliwość zmiany wzoru oraz paczkę z dwoma wzorami, czy można zdobyć tych wzorów więcej? nie widzę możliwości kupna na rynku, może są jakieś zadania za które można dostać kolejną taką paczkę? z góry dziękuję, pozdrawiam

 

pomyliłem konta ale pytanie aktualne 😉

Wiadomość 6 z 7 (1 755 wyświetleń)

Dot.: Zmiana wzoru murawy.

★★★ Newbie

Panowie, jak zdobyć nowe wzory murawy? Standard smile

Wiadomość 7 z 7 (1 664 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA