Dot.: Zbugowany tryb kariery

autor: RNM90097649
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zbugowany tryb kariery

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, zacząłem grać ostatnio tryb kariery jednym zawodnikiem i zauważyłem coś dziwnego w zespole w którym gramy. Na początku grałem kariere napastnikiem w Newcastle i po 15 meczach nie udało się zdobyć żadnego punktu. Jedyne gole jakie strzeliliśmy były zdobyte przeze mnie. Zespół średnio tracił 3/4 gole na mecz, już nie mówiąc o tym, że przeciwnik stwarzał sobie dużo więcej sytuacji. Nasz zespół praktycznie w każdym meczu przegrywał każde pojedynki i grał z ,,mniejszym zaangażowaniem'' niż przeciwnik. Pomyślałem, że to może po prostu wina zespołu, więc zacząłem grać karierę w Chelsea, ale znów to samo. Nie ważne z kim jest mecz, przeciwnik stwarza więcej sytuacji i gra z większym zaangażowaniem. W fifie 21 nie miało takie coś miejsca, tu jest to aż za bardzo widoczne. Nie wiem czy w ogóle fifa pójdzie w kierunku trybu kariery i coś z tym zrobi, bo na ten moment ten tryb jest praktycznie nie grywalny przez utrudnienia jakie ma ,,nasz'' zespół w którym gramy. Szkoda, bo kupiłem fife przede wszystkim dla tego trybu, który jest zbugowany.

Wiadomość 1 z 3 (216 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowany tryb kariery

★ Apprentice
@haldir2222 masz ustawiony tryb rywalizacji? Zauważyłem, że gdy masz to włączone to twoja drużyna gra bez tego trybu a drużyna przeciwna z tym
Wiadomość 2 z 3 (192 wyświetleń)

Dot.: Zbugowany tryb kariery

★★★ Novice
Ale jak się gra klubem tak samo jest np.
7 kolejka a ja mam 32 strzelone i stracone 30 goli co to jest hokej NHL czy piłka nożna masakra narazie to wielkie rozczarowanie
Plus tylko grafika ale szału też .....
Wiadomość 3 z 3 (157 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA