Zawodnicy ociężali

autor: RNM90097649
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zawodnicy ociężali

★ Apprentice

Ja rozumiem, że w trybie kariery jest jakiś głupi handicap, w którym moi zawodnicy biegają pare razy wolniej i nie potrafią kopnąć piłki, do tego z waszej strony się przyzwyczaiłem i już mam dość grania w karierę. Ale zacząłem grać w futa, przegrałem tylko jeden mecz w tym trybie w drodze do 5 ligi aż nagle po 2 dniach bez gry ledwo remisuje mecz a następnie przegrywam z jakimś plackiem, który ciągle do mnie podbiega i wystarczy go minąć klepką. Moi zawodnicy po 20 min zaczęli grać jak ci z kariery, ociężali widać nawet jak wolno przebierają nogami, odbija im sie piłka od nóg a gość odbiera mi jakby był botem, jego zawodnicy doskakują w ułamku sekundy gdzie mój zaspany zawodnik nie potrafi nic zrobić xD czuć różnicę ogromną w zachowaniu zawodników i spowolnione ruchy, już widziałem że ktoś miał też taki problem. Mam pytanie PO CO jest coś takiego bo to najbardziej irytujące w każdym trybie gry...

Wiadomość 1 z 5 (1 173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zawodnicy ociężali

★★★★★ Apprentice

Jak dostaniesz odpowiedz daj znać.....

Wiadomość 2 z 5 (1 157 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zawodnicy ociężali

★★★ Novice
Dokładnie nie wiem po co te forum jak mają na nas *
Wiadomość 3 z 5 (1 132 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zawodnicy ociężali

★★★ Newbie

Witam ,mam ten sam problem. Kilka dni temu gdy ea dodala latke na ps4 nie da sie grac w Fut. Pozdr

Wiadomość 4 z 5 (1 052 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zawodnicy ociężali

★★★ Newbie

U mnie jest to samo. Kupiłem Fifę jakieś 2 tyg temu. Na spokojnie przebilem się na razie do 4 ligi. (Gram po parę meczy dziennie, w weekendy czasem wcale). 2 razy uzbierałem punkty do kwalifikacji fut champions. I co? I w tym trybie w ogóle nie da się grać. Piłkarze spowolnieni, jakby na kacu. Podają jak chcą, słabo wykonują polecenia a wytyczne jakby nagle nie istniały. Przeciwnicy, chociaż z gorszymi kartami o wiele szybsi, sprytniejsi, strzelają bramki z każdej pozycji. Śmiech. Aż odechciewa się grać. Ile pieniędzy trzeba wpakować w paczki żeby gra równo traktowała swoich graczy?

Wiadomość 5 z 5 (949 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA