Zapomniałem pytania awaryjnego !

autor: 3RafalaK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zapomniałem pytania awaryjnego !

★★★ Novice

Chcę zmienic nicka w battlefield 4, ale zapomniałem pytania na odpowiedz. Jak odzyskac ? Prosze o reset pytania.

Wiadomość 1 z 4 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zapomniałem pytania awaryjnego !

Community Manager

@3RafalaK Możesz się z nami skontaktować poprzez czat, niestety jedynie w języku angielskim. Opcja kontaktu z nami poprzez czat będzie możliwa jeśli wybierzesz w prawym górnym rogu flagę Stanów Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Ostatecznie możesz się z nami skontaktować  z Twoim rodzicem / opiekunem, który będzie pełnić rolę Twojego przedstawiciela podczas rozmowy z nami Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (978 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zapomniałem pytania awaryjnego !

Community Manager

Hej @3RafalaK

 

Jeśli nie pamiętasz odpowiedzi na pytanie bezpieczeństwa, skontaktuj się z nami telefonicznie, pomożemy Ci je zmienić Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (716 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zapomniałem pytania awaryjnego !

★★★ Novice

Jestem głuchy, nie moge rozmawiac przez telefon :/. Czy mozemy porozmawiac przez czat ? Albo origin ?

Wiadomość 3 z 4 (712 wyświetleń)

Dot.: Zapomniałem pytania awaryjnego !

Community Manager

@3RafalaK Możesz się z nami skontaktować poprzez czat, niestety jedynie w języku angielskim. Opcja kontaktu z nami poprzez czat będzie możliwa jeśli wybierzesz w prawym górnym rogu flagę Stanów Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Ostatecznie możesz się z nami skontaktować  z Twoim rodzicem / opiekunem, który będzie pełnić rolę Twojego przedstawiciela podczas rozmowy z nami Standard smile 

Wiadomość 4 z 4 (979 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem