Zakupiony klucz a wybór języka.

autor: J0ckermann
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zakupiony klucz a wybór języka.

★★★ Newbie

Witajcie. Mój problem dotyczy zakupu klucza na cdkeys.com. Kupiłem świadomie wersję EN dla angielskiego komentarza ale komentarz mimo że jest ustawiony na angielski to jest na "szaro" i nie można go zmienić a w grze samego komentarza brak. Dlaczego?

 

Inna kwestia, że widziałem filmik na youtube gdzie ktoś pokazywał jak zrobić na wersji gry, angielski komentarz. Takie rozwiązanie najbardziej by mnie satysfakcjonowało (jeśli to prawda) więc czy da się zamienić wersję językowe gry? Czy trzeba nowy klucz kupić?

Wiadomość 1 z 2 (234 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zakupiony klucz a wybór języka.

Hej,

Język jest ściśle powiązany z wydaniem gry i nie można go zmienić. Jest to powiązane z regionalizacją, o której możesz przeczytać TUTAJ.

Niestety jako, że klucz nie został zakupiony w sklepie Origin, zwrot nie będzie możliwy.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (321 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zakupiony klucz a wybór języka.

Hej,

Język jest ściśle powiązany z wydaniem gry i nie można go zmienić. Jest to powiązane z regionalizacją, o której możesz przeczytać TUTAJ.

Niestety jako, że klucz nie został zakupiony w sklepie Origin, zwrot nie będzie możliwy.

Wiadomość 2 z 2 (322 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem