Wsparcie dla Windows 8

autor: Grubcio1690
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wsparcie dla Windows 8

★★ Novice

Wsparcie dla Windows 8.1, czy take będzie istniało ponieważ kupiłem już grę i nie mogę w nią grać. Chodzi mi o Plants Vs Zombies Battle For NeighborVille

Wiadomość 1 z 3 (1 150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wsparcie dla Windows 8

Community Manager

Hej @Grubcio1690 

 

W minimalnych wymaganiach gry wyszczególniony jest Windows 10. Nic mi nie wiadomo na temat tego, aby inne systemy miałby być dodane w przyszłości. Jeśli kupiłeś grę niedawno sprawdź czy możesz ją zwrócić, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 129 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wsparcie dla Windows 8

Community Manager

Hej @Grubcio1690 

 

W minimalnych wymaganiach gry wyszczególniony jest Windows 10. Nic mi nie wiadomo na temat tego, aby inne systemy miałby być dodane w przyszłości. Jeśli kupiłeś grę niedawno sprawdź czy możesz ją zwrócić, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio Standard smile 

Wiadomość 2 z 3 (1 130 wyświetleń)

Dot.: Wsparcie dla Windows 8

★★ Novice

To poczekam do 4 tygodni po wydaniu, a jak nie będzie wsparcia to po prostu spróbuje zaaktualizować system. Ale dziękuje za informacje tak czy siak.

Wiadomość 3 z 3 (1 117 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem