Dot.: Włamanie na konto Fifa 22 PS5

autor: wyrzykowski5331
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Włamanie na konto Fifa 22 PS5

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Wczoraj, zgłosiłem włamanie na konto, zmienione zostały hasła oraz mail. Niestety osoby, które się włamały przelały około 1mln monet. Na moje szczęście wszedłem w odpowiednim momencie na konto i nie dokończyli procedury przelwu. Niestety dzisiaj nad ranem dostałem mail o zablokowaniu rynku transferowego za przelewanie monet. Ja w tej sytuacji jestem ofiarą, a jednak okazało się, że jestem winny. Co w tej sytuacji mogę zrobić? 

Wiadomość 1 z 5 (415 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Włamanie na konto Fifa 22 PS5

Witaj @siallaa 

 

Skontaktuj się z EA w tej sprawie  instrukcja 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 5 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Włamanie na konto Fifa 22 PS5

★★★ Novice

Mój kontakt z EA trwa od pierwszych minut jak było włamanie, ale wasza firma utwierdza się w przkeonaniu, że to ja jestem przestępcą i przelewałem monety. Mam zablokowany rynek transferowy zostałem okradziony z monet, a wy nadal jesteście w przekonaniu, że to ja jestem przestępcą. Całe wasze podejście do sprawy jest żenujące, macie tylko patrzenie jednolinijne każdy jest winny kto przelewał monety, nie ważne jest to, że było włamanie, sprawa nadaje się do praw konsumentów, bo to co robicie ze zwykłymi graczmi, jest żenujące, a na koniec gdzie naplujecie w twarz waszemu klientowi, każecie mu wypełniać ankietę zadowolenia z obsługi. Jak mamy być zadowoleni skoro wy widzicie w nas tylko przestępców. Przelewanie monet istnieje nie od dziś zagłębiłem się w ten temat. A wam jako wielkiej korporacji nic to nie przeszkadza, bo nic z tym nie robicie, dla was ważniejsze, jest to, że ktoś kupił gre fifa points. A pozniej jak ktos włamie mu się na konto to go zbanujemy. Taka polityka nie ma prawa bytu i każdy gracz, który jest przez was pokrzywdzony powinien to powiedzieć głośno! 

Wiadomość 3 z 5 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Włamanie na konto Fifa 22 PS5

@siallaa 

 

Tutaj niestety nikt nie ma narzędzi by Tobie pomóc, musisz skontaktować się z EA  telefonicznie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 5 (338 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto Fifa 22 PS5

★★ Novice

Jestem w tej samej sytuacji co ty .Pozostaje nam reklamować grę 400 zł piechotą nie chodzi 

Wiadomość 5 z 5 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA