Włamanie na konto FIFA

autor: SUPERCOINSY
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Włamanie na konto FIFA

★★★ Novice

Witam

Dziś w godzinach pomiędzy 16 a 18:30 na moje konto origin nastąpiło włamanie oraz kradzież coinsów w grze fifa 20 ultimate team, z mojego konta zniknęło ponad 50 tysięcy monet  wszystkie karty wymienne w sumie warte koło miliona monet a same monety zostały przelane na inne konto co można wywnioskować po zmianie mojego "zysku na rynku transferowym" z ponad miliona na 500 tysięcy. Czy mogę liczyć na odzyskanie straconych kart i monet ?

Wiadomość 1 z 10 (6 157 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Włamanie na konto FIFA

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Ok, w poniedziałek zadzwoniłem na infolinię, odbyłem dość długą rozmowę z przemiłym panem który zapewnił mnie o tym że coinsy odzyskam, po wypełnieniu wszystkich formalności (reset hasła do konta etc.) zostałem poproszony o podanie listy zawodników których utraciłem w związku z włamaniem oraz ich wartość w coinsach co uczyniłem a sprawa została przekierowana dalej. Coinsy odzyskałem w środę czyli w trzeci dzień po incydencie a drugi po kontakcie z infolinią. Niezwykle szybka reakcja ze strony EA bardzo na plus tak samo jak panowie na infolinii, pełen profesjonalizm. Zostawiam ten komentarz może komuś się kiedyś przyda !

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 10 (6 059 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Włamanie na konto FIFA

Witaj.

 

Włamanie na konto to poważna sytuacja nie cierpiąca zwłoki.

 

Sprawdź pierwsze kroki przedstawione w TYM linku.

 

Jeśli pamiętasz adres e-mail powiązany z kontem, możesz skorzystać z opcji przypomnienia hasła, która jest dostępna na ekranie logowanie.

Jeżeli jednak go nie pamiętasz, konieczny będzie bezpośredni kontakt z pomocą EA.

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Polaka linia Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

 

Do weryfikacji przydatne będą: Adres e-mail, na który było zarejestrowane Twoje konto EA. Nazwy użytkownika lub konta konsolowe (tagi gracza Xbox czy online ID w sieci PlayStation™Network) powiązane z Twoim kontem EA. Numery faktur lub kody produktu do gier zakupionych na tym koncie.

 

Od siebie POLECAM dwustopniową weryfikację w celu zabezpieczenia konta. Jak takową zrobić znajdziesz TUTAJ

Wiadomość 2 z 10 (6 147 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto FIFA

★★★ Novice

Dostęp do konta mam, zmieniłem już nawet hasło a dwuetapowe logowanie miałem już włączone od jakiegoś czasu mimo tego doszło do włamania i kradzieży na moim koncie.

Wiadomość 3 z 10 (6 138 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Włamanie na konto FIFA

hasło należy zmieniać co jakiś czas, ja swoje hasła mam max 4 miesiące  i zmieniam 

Wiadomość 4 z 10 (6 131 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto FIFA

★★★ Novice

Moje konto założyłem bodajże w sierpniu, wracając do tematu,jutro zadzwonię na infolinie i mam nadzieje że support przywróci do mojego konta utracone monety i karty.

Wiadomość 5 z 10 (6 127 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Włamanie na konto FIFA

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Ok, w poniedziałek zadzwoniłem na infolinię, odbyłem dość długą rozmowę z przemiłym panem który zapewnił mnie o tym że coinsy odzyskam, po wypełnieniu wszystkich formalności (reset hasła do konta etc.) zostałem poproszony o podanie listy zawodników których utraciłem w związku z włamaniem oraz ich wartość w coinsach co uczyniłem a sprawa została przekierowana dalej. Coinsy odzyskałem w środę czyli w trzeci dzień po incydencie a drugi po kontakcie z infolinią. Niezwykle szybka reakcja ze strony EA bardzo na plus tak samo jak panowie na infolinii, pełen profesjonalizm. Zostawiam ten komentarz może komuś się kiedyś przyda !

Wiadomość 6 z 10 (6 060 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto FIFA

★★ Novice
@SUPERCOINSY Wcześniej pisałeś że już po dwóch dniach odzyskałeś monety A tu jeszcze czekasz więc co jest nie tak ?!
Wiadomość 7 z 10 (5 778 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Włamanie na konto FIFA

★ Novice

Ja tez miałem wlanie i zablokowali mi rynek transferowy po 2 miesiącach dostałem 2 odmowy . A zainwestowałem w konto około 8 tys złotych na paczki . Złodzieje 

Wiadomość 8 z 10 (3 618 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto FIFA

★★★ Novice

Nie wiem czy ci współczuć utraty konta czy zwykłej głupoty...

Wiadomość 9 z 10 (3 485 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto FIFA

Community Manager

Zamykam tę dyskusję z uwagi na zasady dotyczące odkopywania kilkuletnich wątków na forum. Jeśli chcecie kontynuować dyskusję poproszę Was o założenie nowego wątku na forum. 

Wiadomość 10 z 10 (3 467 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem