Mam problem z uruchomieniem gry Star Wars Battlefront 2

autor: brightlinek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z uruchomieniem gry SWB II po aktualizacji z Anakinem - 2019

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam! Zakładam nowy temat szukając odpowiedzi co do uruchomienia gry w roku 2019.

Sytuacja wygląda następująco... Klikam "Graj" i po chwili wszystko zaczyna działać tak jak powinno ale problem rozpoczyna się w ekranie ładowania... 
Ładowanie ekranu... Kółeczko się zapełnia nagle myk! Zwiesza ekran i po jakiś 5 do 10 sekund wywala do pulpitu..

Jeśli chodzi o metody to przetestowałem parę:

> Odinstalowanie gry.
> Odinstalowanie Origin. Także, robiłem to z plikami Origin typu %appdata% oraz we folderze użytkownika.
> Naprawiałem grę wielokrotnie i to nic nie dało... Co zaznaczam, że parę dni temu przed aktualizacją z Anakinem śmigało wszystko.
> Również próbowałem aktualizować parę razy grę... Nic.
> Szukałem różnych rozwiązań na odpowiedniku Angielskim.
> Również sterowniki są cały czas aktualizowane więc również (chyba) nie to.

Parametry Komputera:
> Procesor I7 8700k
> Karta graficzna MSI Gaming X 1070 8GB
> RAM 32 GB
> Dysk SSD 1T
> Windows 10 Pro

Jeśli macie jakieś propozycje co do tego byłbym bardzo wdzięczny Standard smile I oczywiście dziękuje z góry!

Wiadomość 3 z 9 (1 606 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefront 2 nie można włączyć

Community Manager (retired)

@Suel_yt  @Zimkowskii  @theduxterr  @matisekwis 

 

W dniu dzisiejszym została wydana aktualizacja (hotfix), która powinna rozwiązać problem z uruchomieniem gry. 

 

  • Resolved a settings issue that would occasionally cause the game to crash on PC on startup.

Po pobraniu aktualizacji ~ 360 MB, sprawdźcie raz jeszcze czy problem występuje. Jeśli nadal będzie taki problem, wykonajcie raz jeszcze kroki z tego wpisu

 

Dajce znać czy pomogło. Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 9 (1 493 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Mam problem z uruchomieniem gry Star Wars Battlefront 2

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. Mam problem z uruchomieniem gry Star Wars Battlefront 2, w opcjach w grze włączyłem opcje która uniemożliwia mi jej uruchomienie, no gra się niby uruchamia ale zanim się zdąży uruchomić sama z siebie się wyłącza, czy można bez wchodzenia do ustawień wyłączyć tą opcję, np. przez pliki gry?

 

//EA_Kuba - edytowałem tytuł Twojego pytania

Wiadomość 1 z 9 (1 579 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam

@brightlinek

 

Witaj

 

Odpowiedz odnośnie twojego problemu masz TUTAJ.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 9 (1 569 wyświetleń)

Dot.: star wars battlefront 2 nie uruchamia się

★★★ Newbie

Jak Ci się włącza gra, a nie możesz nic kliknąć, to wywal procesy discorda. Mi natomiast po włączeniu gry wywala ją z powrotem do origina

 

Wiadomość 4 z 9 (1 592 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2 nie uruchamia się

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@matisekwis  @Zimkowskii Witajcie!

 

Po aktualizacji wkradł się u niektórych problem z wyłączaniem się gry. Na szczęście jest na to rozwiązanie, które powinno Wam pomóc:

 

1. Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 

 

2. Przejdź do folderu (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty)  Dokumenty\STAR WARS Battlefront II\settings

 

3. W tym folderze otwórzcie plik np. w notatniku o nazwie ProfileOptions_profile

 

4. Z tego pliku usuńcie wpis o nazwie GstRender.ShadowQuality

 

442332221.png

 

5. Uruchomcie ponownie grę Fingers crossed

 

ALTERNATYWNIE

 

RESET USTAWIEŃ GRY  (instrukcja powyżej) + dodatkowo spróbujcie zmniejszyć ustawienia obrazu na NISKIE/ŚREDNIE  

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu STAR WARS Battlefront II na np. STAR WARS Battlefront II kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) 

Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy kampanii mogą zostać usunięte! 

 


 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlijcie nam proszę raport DXDIAG. Powodzenia! Fingers crossed

 

PS. Dodatkowe kroki na problemy z uruchomieniem gry, znajdziecie w tym przypiętym wątku.

Wiadomość 5 z 9 (1 589 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2 nie uruchamia się

★★★ Newbie

Zrobilem wszytko to co w instrukcji i w dalyszym ciagu gra nie chce sie uruchomic

Wiadomość 6 z 9 (1 564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Battlefront 2 nie można włączyć

★★★ Newbie

Od aktualizacji z Anakinem nie mogę włączyć SWBF2. Po próbie uruchomienia gry włącza się ekran ładowania, na jakieś 70 sekund, po czym gra wyłącza się i odsyła mnie z powrotem do origin, gdzie wyświetla mi komunikat ,,Dostępna jest aktualizacja zawartości. Odśwież, aby pobrać aktualizację". Chyba nie muszę tłumaczyć, że po odświeżeniu i wyszukaniu aktualizacji dla SWBF2 nic się nie zmienia, poza tym, że w rezultacie wyszukiwania aktualizacji dostaję komunikat o tym, że mam najnowszą wersję gry...

 

Co już próbowałem zrobić:

  • Reinstalacja Origin
  • Reinstalacja Battlefront'a
  • Grzebanie w Security defender win10
  • Opcja ,,Napraw" w Origin
  • Odpalanie gry przez steam
  • Odpalanie gry przez GeForce Experience

Parametry mojego komputera:

  • I5 9600K (nie podkręcałem)
  • Gtx 1070 Palit super JetStream
  • 16gb Ram Hyperx predator
  • windows 10 home 64bit  
Wiadomość 7 z 9 (1 553 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 nie można włączyć

Community Manager (retired)

@Suel_yt  @Zimkowskii  @theduxterr  @matisekwis 

 

W dniu dzisiejszym została wydana aktualizacja (hotfix), która powinna rozwiązać problem z uruchomieniem gry. 

 

  • Resolved a settings issue that would occasionally cause the game to crash on PC on startup.

Po pobraniu aktualizacji ~ 360 MB, sprawdźcie raz jeszcze czy problem występuje. Jeśli nadal będzie taki problem, wykonajcie raz jeszcze kroki z tego wpisu

 

Dajce znać czy pomogło. Fingers crossed

Wiadomość 8 z 9 (1 494 wyświetleń)

Dot.: Battlefront 2 nie można włączyć

★★★ Newbie

Dziękuję Large smile

Wiadomość 9 z 9 (1 472 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem