Dot.: sims 4

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wersja gry The Sims 4 w Origin Access Basic

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Mam pytanie, posiadam abonament basic i gram w sims 4, czy w tym abonamencie ta gra jest niepełna ? bo nie jestem pewna czy opłaca się kupić pełna wersję. Wydaje mi się, że niektórych funkcji w tym abonamencie nie ma, a w pełnej wersji gry są.

Wiadomość 1 z 2 (424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@19920424222

Zalezy od tego jaka wersję gry Origin zainstalowal dla Ciebie, To jaka wesje gry Origin instaluje Tradycyjna czu normalna nie zalezy od tego czy to jest abonament, czy masz grę kupioną, ale od tego czy twoj komputer spełnia wymagania gry wersji normalnej czy nie.
Dla wersji gry normalnej :
1. PC powinien używac Windowsa 64 bity a karta graficzna powinna być klasy Nvidia GTX 650 z wlasną pamiecią.
2. Mac - system musi byc wspierany przez Metal. Generalnie wszystkie modele do 2012 roku włacznie plus HighSierra 2015 muszą uzywac wersjiTradycyjnej gry,

Jesli Origin wybrał dla Ciebie wersje Tradycyjna gry to bedzie ona ubozsza o prezenty ze wszystkich aktualizacji ktore odbyły sie juz po listopadzie ubiegłego roku.

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 2 (405 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem