Web App XBOX -> PC

autor: Katolik44
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Web App XBOX -> PC

★★ Novice

Witam, mam pytanie na temat rynku. W fife 18 i 19 grałem na PC potem przerzuciłem się na 2 lata na XBOX ONE gdzie grałem w 20 i 21, miałem powiązane konto, czy teraz gdy zaloguje sie na web app moim głównym kontem bedzie PC czy XBOX? I czy będę miał dostęp do Early Web app?

Wiadomość 1 z 2 (255 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Web App XBOX -> PC

Community Manager

Hej @Katolik44 

 

Dwa konta pojawiłyby się jeśli zalogowałbyś się do FUT na dwóch platformach w FIFA 22. Jeśli w tym roku zdecydujesz się znów na zmianę platformy z Xbox na PC to, obawiam się, że nie będziesz mieć szans na wcześniejszy dostęp z racji tego, że jednym z warunków jest klub w FUT 21 utworzony przed 1 sierpnia. 

 

Więcej informacji na temat wcześniejszego dostępu znajdziesz tutaj: 

 

https://help.ea.com/za/help/fifa/fut-early-web-and-companion-app-start/

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (227 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Web App XBOX -> PC

Community Manager

Hej @Katolik44 

 

Dwa konta pojawiłyby się jeśli zalogowałbyś się do FUT na dwóch platformach w FIFA 22. Jeśli w tym roku zdecydujesz się znów na zmianę platformy z Xbox na PC to, obawiam się, że nie będziesz mieć szans na wcześniejszy dostęp z racji tego, że jednym z warunków jest klub w FUT 21 utworzony przed 1 sierpnia. 

 

Więcej informacji na temat wcześniejszego dostępu znajdziesz tutaj: 

 

https://help.ea.com/za/help/fifa/fut-early-web-and-companion-app-start/

Wiadomość 2 z 2 (228 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA