Dot.: WEB APP - logowanie niemożliwe

autor: zz9051q
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

WEB APP - logowanie niemożliwe

★★ Novice

Witam, w ubiegłym roku  grałem na platformie xbox one i bez problemu miałem dostęp do WEB APP'a. W tym roku zmieniłem platformę na PC i gdy chcę zmienić w WEB APP'ie platforme z XBOX'a na PC występuje komunikat "LOGOWANIE NIEMOŻLIWE". Widziałem, że w poprzednich latach ludzie mieli podobny problem i go tu zgłaszali, ale w żadnym z pytań nie doczekałem się odpowiedzi, co mogę z tym zrobić?

Wiadomość 1 z 2 (214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: WEB APP - logowanie niemożliwe

★★★★★ Apprentice
@Adiro44 Po zmianie platformy musisz rozegrać kilka meczów na PC, wtedy WebApp zmieni się na pc ale z racji, że jest to twoja pierwsza fifa na pc to zanim WebApp zaskoczy i odblokuje ci się rynek to będziesz musiał jakiś czas poczekać

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (196 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: WEB APP - logowanie niemożliwe

★★★★★ Apprentice
@Adiro44 Po zmianie platformy musisz rozegrać kilka meczów na PC, wtedy WebApp zmieni się na pc ale z racji, że jest to twoja pierwsza fifa na pc to zanim WebApp zaskoczy i odblokuje ci się rynek to będziesz musiał jakiś czas poczekać
Wiadomość 2 z 2 (197 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA