Ukradziono mi konto

autor: HyenaZz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ukradziono mi konto

★★★★★ Newbie

Witam, mam pewien problem, ponieważ ktoś włamał się na moje konto, lub po prostu je sobie kupił, a mianowicie, próbuję się zalogować na moje konto, jednak origin wyświetlił mi że dane logowania są nie prawidłowe, zmieniłem hasło i podziałało, ale patrzę, a wszystko mam pozmieniane, nazwa, hasło, e-mail, jest to dziwna sytuacja, bo ktoś ukradł mi to konto, owszem, ale mogłem po części z niego korzystać, jednak nie miałem dostępu do zmiany hasła, nicku czy hasła awaryjnego, wszystko zostało zmienione a ja nic nie mogę z tym zrobić, postanowiłem skontaktować się z mailem który posiadał prawa do mojego konta, okazało się ze jest to rusek, który oznajmił mi, że kupił moje konto na jakiejś ruskiej stronie, ja mu powiedziałem że nic nie wiem o zaistniałej sytuacji i że chciałbym odzyskać konto, po dłuższej rozmowie w końcu się zgodził, jednak nadal nie odzyskałem swojego konta i prawdopodobnie on nie ma zamiaru mi go oddać, jego mail to [edit: email address removed], moja oryginalna nazwa tego konta to: guciomaster2000, mój mail to [edit: email address removed], nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji bo wszystkie zabezpieczenia zostały zdjęte i nie mogę odzyskać swojego konta, dla tego zgłaszam swój problem tutaj, w razie czego mogę podesłać screny rozmowy na mailu, prosiłbym o pomoc, z góry bardzo dziękuję.

Wiadomość 1 z 4 (985 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ukradziono mi konto

Community Manager

Hej @HyenaZz

 

Nie trać czasu i skontaktuj się z nami telefonicznie! Pomożemy Ci zabezpieczyć Twoje konto i przywrócimy Ci pełny dostęp do konta :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (1 104 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ukradziono mi konto

★★★★★ Newbie

Chciałbym jeszcze dodać, że piszę właśnie z tego zhakowanego konta, jak widać, nazwa została zmieniona i nie mogę nic zdziałać, o dziwo mogę się logować i to jest wszystko do czego mam aktualnie dostęp w moim koncie

Wiadomość 2 z 4 (981 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ukradziono mi konto

Community Manager

Hej @HyenaZz

 

Nie trać czasu i skontaktuj się z nami telefonicznie! Pomożemy Ci zabezpieczyć Twoje konto i przywrócimy Ci pełny dostęp do konta :eahigh_file:

Wiadomość 3 z 4 (1 105 wyświetleń)

Dot.: Ukradziono mi konto

★★★★★ Newbie

Osoba która kupiła moje konto powiedziała że odda, ale póki co się nie śpieszy, jak do jutra nie odda to skontaktuję się z wami jak najprędzej Wink
dziękuję bardzo za pomoc.

Wiadomość 4 z 4 (959 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem