Dot.: Twoje konto FUT nie ma jeszcze dostępu do rynku transferowego FUT w Web Ap

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Twoje konto FUT nie ma jeszcze dostępu do rynku transferowego FUT w Web App

★★ Novice

Witajcie.

Zakupiłem grę na xbox w wersji ultimate. Wczoraj grałem sobie bez problemu, rynek śmigał. Dzisiaj chciałem zrobić transfery a nie mam dostepu do rynku transferowego. 

Zaznaczam ze konto które uzywam mam od 2016 roku. Jak to naprawic?

Wiadomość 1 z 7 (723 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Twoje konto FUT nie ma jeszcze dostępu do rynku transferowego FUT w Web Ap

Community Manager

Hej @RosolakFLC 

 

Rozumiem, że grałeś w FIFA 22 na swojej konsoli w ramach wcześniejszego dostępu w EA Play, zgadza się?

 

Jeśli, Twój czas (10godzin) minął, będziesz musiał poczekać do oficjalnej premiery gry, aby kontynuować korzystanie z rynku transferowego na Web App. 

Wiadomość 2 z 7 (679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Twoje konto FUT nie ma jeszcze dostępu do rynku transferowego FUT w Web Ap

★★ Novice

@EA_Kuba źle się zrozumieliśmy. Chodzi mi o to, że na WEB APPIE nie mam dostepu do rynku. Na konsoli smiga wszystko. Wybaczcie ale tlumaczenie ze nic z tym nie mozecie zrobic jest dosc dziwne, place kupe kasy za gre, kupuje fp, a nie mam tego co powinienem dostac po prostu. Gdzie mam sie zglosic zeby zostalo to naprawione? A jesli nie to gdzie moge prosic o zwrot poniesionych kosztów?

Wiadomość 3 z 7 (654 wyświetleń)

Dot.: Twoje konto FUT nie ma jeszcze dostępu do rynku transferowego FUT w Web Ap

Community Manager

Hej @RosolakFLC 

 

Ups, sorry Wink 

 

Myślałem, że mówiąc "grałem sobie bez problemu" miałeś na myśli granie na konsoli, a nie korzystanie z rynku Standard smile Założyłem, że miałeś dostęp do gry w ramach EA Play, ponieważ premiera gry w edycji Ultimate ma miejsce dzisiaj 27go września. 

 

Wygląda na to, że korzystałeś z rynku transferowego w ramach wcześniejszego startu. Jeśli grałeś w FIFA 21 na dwóch platformach, jedno z Twoich kont (FUT jest oddzielny dla każdej z nich) uzyskało dostęp do rynku poprzez Web App, a drugie nie. Wszystko wskazuje na to, że to konto, które nie ma dostępu to konto z Xbox. 

 

https://help.ea.com/za/help/fifa/fut-early-web-and-companion-app-start/

 

Zgodnie z informacją kontynuuj grę, a rynek zostanie odblokowany. 

 

Jeśli chcesz zmienić aktywną personę na Web App, kliknij w lewym dolnym rogu ikonkę koła zębatego. Znajdziesz w menu które się pojawi opcję umożliwiającą Ci przełączenie się pomiędzy platformami (FUT-ami).

Wiadomość 4 z 7 (645 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Twoje konto FUT nie ma jeszcze dostępu do rynku transferowego FUT w Web Ap

[ Edytowane ]
★★ Novice

@EA_Kuba  Znaczy co i jak zmienić? Nie za bardzo rozumiem. Można jasniej? :D

 

Wiadomość 5 z 7 (641 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Twoje konto FUT nie ma jeszcze dostępu do rynku transferowego FUT w Web Ap

★ Apprentice

Udało Ci się coś dowiedzieć w tym temacie? 
Ja mam taki sam problem..

 

Wiadomość 6 z 7 (580 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Twoje konto FUT nie ma jeszcze dostępu do rynku transferowego FUT w Web Ap

★★ Novice

@robert1986666 Niestety nie.

Wiadomość 7 z 7 (566 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA