Tryb offline. Aktualizacja nie działa?

autor: wiktoria38
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Tryb offline. Aktualizacja nie działa?

★★★ Newbie

Logując się w Originie pokazuje mi się że jestem w trybie offline ponieważ nastąpiła utrata połączenia w celu ważnej aktualizacji, aby przejśc w tryb online należy ponownie uruchomić aplikację. Klikam uruchom ponownie, niby wszystko się akrualizuje lecz kiedy ponownie się loguje pojawia sie ten sam problem... NIeważne ile razy bym aktualizowała nie mogę wejść w tryb online więc nie mogę dodać nowych gier ani zaktualizować... Dodam że ten problem trwa już dłuższy czas, i występuje on na obu komputerach które posiadam(komputer stacjonarny i laptop). Nie jest to raczej problem z wi-fi ponieważ przełaczając laptopa na inne wi-fi, (udostępnione z telefonu) nic się nie zmienia. Origin ma zezwolenie na dostęp przez zaporę Windows. 

Prosiłabym o szybką pomoc ponieważ to się robi już męczące i frustrujące gdy nie mogę odpalić nowej gry do której potrzebna jest aktualizacja.

Wiadomość 1 z 5 (1 312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Tryb offline. Aktualizacja nie działa?

Wiadomość 2 z 5 (1 449 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Tryb offline. Aktualizacja nie działa?

@wiktoria38

 

Witam 

 

Zajrzyj tutaj

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 5 (1 450 wyświetleń)

Dot.: Tryb offline. Aktualizacja nie działa?

Community Manager

Hej @wiktoria38

 

Zakładam, że udało Ci się rozwiązać problem korzystając z porad @MattiuDefo. Oznaczam jego odpowiedź jako rozwiązanie - daj nam znać jeśli potrzebujesz dalszej pomocy Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (1 258 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb offline. Aktualizacja nie działa?

★ Novice

Witam,

 

Mam ten sam problem i po skorzystaniu z zamieszczonej porady nic się nie zmieniło. Nadmienię również, że nie mam w tym momencie Origina w ogóle zainstalowanego, ponieważ gdy wystąpiły te problemy myślałam, że reinstalacja pomoże. Co robić?

Wiadomość 4 z 5 (1 158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb offline. Aktualizacja nie działa?

Community Manager (retired)

@Alanya_94 Witaj!

 

Jeśli nie możesz zainstalować Origin i korzystasz z Windows 10, najprawdopodobniej masz problem, który tutaj opisaliśmy. Możesz spróbować kroki tam opisane, aby zainstalować starszą wersję Origin, jednak na tą chwilę koledzy z Origin nadal badają sprawę. 

Wiadomość 5 z 5 (1 150 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem