Dot.: The sims 3 za darmo.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The sims 3 za darmo.

★★★ Newbie

Witam.

 

Piszę do państwa w sprawie The sims 3.  A więc mam pytanie. Czy the sims 3 będzię dostępne za darmo przez tydzień tak jak the sims 4 ? Ponieważ uważam ,że więcej osób by się zachwyciło the sims 3 za darmo. Uważają ,że the sims 3 są najlepsze tak jak ja. Ja osobiście nie mam the sims 3 , lecz ma je moja siostra i są super.  Mówię prawdę wiele osób nie ma the sims 3 , a chce je mieć na zawsze. Moglib też państwo wprowadzić wersje próbną The Sims 3 , bo niektórzy nawet nie wiedzą jak wygląda The Sims 3.

 

Proszę o wzięcie tego pod uwagę. Proszę o szybką odpowiedż. 

 

                                                                                                                                   Maja.

Wiadomość 1 z 2 (522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The sims 3 za darmo.

Community Manager

Cześć Maju / @MajQQQaTheSims 

 

Jestem pewny, że promocja na The Sims 3 spotkałaby się z równie wielkim entuzjazmem społeczności co poprzednie (The Sims 2 i The Sims 4). Póki co nie ma żadnych informacji, które by potwierdzały taką możliwość Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (489 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The sims 3 za darmo.

Community Manager

Cześć Maju / @MajQQQaTheSims 

 

Jestem pewny, że promocja na The Sims 3 spotkałaby się z równie wielkim entuzjazmem społeczności co poprzednie (The Sims 2 i The Sims 4). Póki co nie ma żadnych informacji, które by potwierdzały taką możliwość Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (490 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem