The Sims kod origin

autor: Julia20142016
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims kod origin

★★★ Newbie

Witam co w przypadku gdy kod the Sims 4 został wykorzystany na origin a nie mam do niego dostępu . Chce zainstalować grę poprzez EA . Ale co w sytuacji gdy kod był wpisany na origin ? 

Wiadomość 1 z 4 (1 248 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims kod origin

Hero
@Julia20142016 Aplikacja Origin to to samo co EA App, logujesz się tymi samymi danymi.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 228 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims kod origin

Hero
@Julia20142016 Aplikacja Origin to to samo co EA App, logujesz się tymi samymi danymi.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (1 229 wyświetleń)

Dot.: The Sims kod origin

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Julia20142016 

Jeśli post @Avalayya odpowiedział na Twoje pytanie nie zapomnij oznaczyć go jako rozwiązanie.

Jeśli masz więcej pytań odnośnie EA app sprawdź naszą stronę tutaj. Kilka informacji zacytowałam poniżej Standard smile


Czym jest platforma EA app?

EA app to najnowsza odsłona ulepszonej platformy Electronic Arts na PC, dzięki której możesz z łatwością zagrać w swoje ulubione gry. Aplikacja zapewnia usprawniony i zoptymalizowany interfejs użytkownika, dzięki któremu możesz zasiąść do gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Czy aplikacja EA app zastąpi Origin?

Tak, EA app zastąpi Origin i będzie główną platformą do pobierania i uruchamiania gier na PC.

 

Czy wszystkie moje gry i zawartość zostaną przeniesione do EA app?

Wszystkie twoje gry, DLC i inna zawartość powinny być gotowe do uruchomienia w EA app, gdy otrzymasz zaproszenie poprzez Origin. Jeśli zauważysz, że w EA app czegoś brakuje, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli rozwiązać ten problem.

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 4 (1 220 wyświetleń)

Dot.: The Sims kod origin

Community Manager

Hej @Julia20142016 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 4 z 4 (1 173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem