THE WITNESSS sie nie włącza.

autor: Pentaki69
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

THE WITNESSS sie nie włącza.

★ Novice

Nie mogę włączyć gry The Witness po wejściu do origin access. Po włączeniu gry nic się nie dzieje. Przez chwile pisze, że jestem w grze, a po chwili, że mnie nie ma. Nic nie wyskakuje. Bardzo byłem podnicony tą grą, więc jak ktoś mógłby pomóc to z góry dzięki.

Wiadomość 1 z 2 (299 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: THE WITNESSS sie nie włącza.

Community Manager (retired)

@Pentaki69 Hej!

 

Spróbuj na początek podczas próby startu gry, użycie kombinacji Alt + Enter co powinno wymusić tryb okienkowy. Alternatywnie ustaw tryb okienkowy, wchodząc do launcher gry lub sprawdź inne ustawienia rozdzielczości. 

 

Capture11111.PNG

TRYB ZGODNOŚCI

 

Gra była tworzona pod Windows 7, dlatego jeśli korzystasz z Windows 10, spróbuj ustawić skrót/plik .exe w trybie zgodności z Windows 7 albo wcześniejszym + uruchom jako administrator.

 

 

VC ++

 

W katalogu samej gry _CommonRedist/vcredist/2013 zainstaluj wymienione poniżej pakiety vc ++ 2013:


- 32bit windows, uruchom vcredist_x86 instalator
- 64bit windows, uruchom vcredist_x86 and vcredist_x64 instalator

 

Jako, że nie jest to nasz tytuł i gościnnie pojawił się na Origin, dalsze propozycje rozwiązań znajdziesz na tej stronie

 

Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (329 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: THE WITNESSS sie nie włącza.

Community Manager (retired)

@Pentaki69 Hej!

 

Spróbuj na początek podczas próby startu gry, użycie kombinacji Alt + Enter co powinno wymusić tryb okienkowy. Alternatywnie ustaw tryb okienkowy, wchodząc do launcher gry lub sprawdź inne ustawienia rozdzielczości. 

 

Capture11111.PNG

TRYB ZGODNOŚCI

 

Gra była tworzona pod Windows 7, dlatego jeśli korzystasz z Windows 10, spróbuj ustawić skrót/plik .exe w trybie zgodności z Windows 7 albo wcześniejszym + uruchom jako administrator.

 

 

VC ++

 

W katalogu samej gry _CommonRedist/vcredist/2013 zainstaluj wymienione poniżej pakiety vc ++ 2013:


- 32bit windows, uruchom vcredist_x86 instalator
- 64bit windows, uruchom vcredist_x86 and vcredist_x64 instalator

 

Jako, że nie jest to nasz tytuł i gościnnie pojawił się na Origin, dalsze propozycje rozwiązań znajdziesz na tej stronie

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 2 (330 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem