Silnik gry na starych generacjach i PC

autor: Maxim78907
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Silnik gry na starych generacjach i PC

★★★ Newbie

Witam,

Mam pytanie co do nowej edycji gry ktora jeszcze nie wyszla. Slyszałem, że będzie ona na nowym silniku na nowych generacjach konsol i chcialem sie zapytac czy na xbox one lub ps4 i PC rowniez bedzie nowy silnik gry (chyba frostbite 3.0 a w FIFIE 21 był frostbite ale chyba 2.0 ) cz

Wiadomość 1 z 3 (563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Silnik gry na starych generacjach i PC

EA Staff

Witaj @Maxim78907

 

Na forach Answers HQ nie znajdziesz innych informacji poza tymi, które zostały już oficjalnie ogłoszone. Niestety informacja na temat silnika gry nie jest jeszcze oficjalnie dostępna. 

 

Twórcy gry udostępnili natomiast szczegóły na temat różnic w grze pomiędzy konsolami nowej i starszej generacji. Dotyczy to min. Hypermotion Technology, czyli nowej technologii, która ma na celu zwiększenie realizmu rozgrywki i będzie dostępna w grze FIFA 22 na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Stadia.

 

Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz w oficjalnym artykule FIFA 22 POWERED BY FOOTBALL

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 3 (551 wyświetleń)

Dot.: Silnik gry na starych generacjach i PC

★ Guide

Nie no EA to zagranie z PC'towcami i nową super ODŚWIEŻONĄ wersją Fify było genialne! Chciałem kupić Fife 22 po tym jak Fifa 21 na PC nie miała nawet dostępności odświeżonej gamy graficznej. Więc jak zwykle nie rozczarowaliście mnie EA i ponownie w nowej Fifie na PC nie zmienicie dosłownie NIC, prócz strojów.  Pytanie czy tak do Fify 30 coś na PC będzie nowego ? Pozdrawiam serdecznie, Fify 22 z pewnością nie kupię za to co robicie w stosunku do użytkowników PC. To już nawet nie jest śmieszne tylko strasznie przykre!

Wiadomość 3 z 3 (507 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA