Dot.: SIMCITY - arkologia kosmiczna

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

SIMCITY - arkologia kosmiczna

★★★ Newbie

Witam, mam pytanko. W jakim pakiecie w SimCity dostanę dostep do Arkologii Kosmicznej. Nie chodzi mi tutaj o wielkie dzieło, tylko jako budynek w mieście który pozwalał wysyłać simow w kosmos. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 7 (896 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: SIMCITY - arkologia kosmiczna

Community Manager

Hej @playerg4r37j23 

 

O ile dobrze pamiętam budynek o którym wspominasz był dodatkiem do edycji przedpremierowej Miast Przyszłości i powinien znajdować się w sekcji budynków "turystycznych" Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (792 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: SIMCITY - arkologia kosmiczna

Witaj @playerg4r37j23 

 

O ile wiem, w żadnym pakiecie nie ma takiego budynku, być może w starszych odsłonach gry było coś takiego, w najnowszym SimCity na pewno nie ma, gdyż posiadam cały komplet i niczego takiego nie widziałam.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 7 (883 wyświetleń)

Dot.: SIMCITY - arkologia kosmiczna

★★ Novice
@playerg4r37j23 DLC Miasta Przyszłości
Wiadomość 3 z 7 (812 wyświetleń)

Dot.: SIMCITY - arkologia kosmiczna

Community Manager

Hej @playerg4r37j23 

 

O ile dobrze pamiętam budynek o którym wspominasz był dodatkiem do edycji przedpremierowej Miast Przyszłości i powinien znajdować się w sekcji budynków "turystycznych" Standard smile

Wiadomość 4 z 7 (793 wyświetleń)

Dot.: SIMCITY - arkologia kosmiczna

[ Edytowane ]

Dzięki @EA_Kuba  za informację. Standard smile

 

Posiadam DLC Miasta Przyszłości. Standard smile .....z tego wniosek, że gracze, którzy później kupili kompletną grę (tak, jak ja) nie mają dostępu to dodatkowych elementów.

 

Przy okazji, gdy włączam grę, widzę zdjęcie dodatkowej (bezpłatnej) zawartości  - stacja ładowania   - lecz niestety, obecnie nie jest ona dostępna, a szkoda, gdyż nadal wielu graczy kupuje i gra w tę grę.

 

cty.jpg

 

Fajnie by było, gdyby EA ponownie udostępniła fanom gry możliwość pobrania bezpłatnej zawartości. Standard smile

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 7 (786 wyświetleń)

Dot.: SIMCITY - arkologia kosmiczna

Community Manager

Hej @danuta720 

 

Bezpłatny dodatek "W 100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD NISSAN LEAF®" powinien być możliwy do pobrania za darmo bezpośrednio z poziomu biblioteki gier Origin. Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry -> Wybierz "Pokaż dane gry" -> "Zawartość dodatkowa" -> na samym dole listy powinien znajdować się wspomniany dodatek Standard smile 

 

Daj nam znać czy udało Ci się go dodać do Biblioteki i czy jest widoczny w grze Standard smile 

 
Wiadomość 6 z 7 (763 wyświetleń)

Dot.: SIMCITY - arkologia kosmiczna

Hej @EA_Kuba 

 

Dziękuję za informację, pobrałam tę zawartość  i jest w grze .

 

Pozdrawiam. Standard smile

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 7 z 7 (746 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem