Dot.: Rynek transferowy - kpina z kart

autor: Avalayya
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rynek transferowy - kpina z kart

★★★ Apprentice

Witam. Od jakiegoś czasu mamy wysyp kart specjalnych, co normalne o tej porze roku. Jednak wielkim nieporozumieniem jest co EA robi z niektórymi kartami. Np. Lucas Moura Karta Ulepszenia Fut Fantasy. Trafiam duplikat i chcę go sprzedać i wychodzi na to, że cena minimalna sprzedaży to 70,5 tys. K. Tylko że jest multum kart wystawionych za minimum. Gdybym chciał tą kartę sprzedać w trybie szybkiej sprzedaży to dostaje ..................... ok. 1200 monet. Szansa na sprzedaż na aukcji jest minimalna, a kwota przy szybkiej sprzedaży to jakiś żart. Chyba naprawdę ktoś w EA za mocno uderzył głową w ścianę. Tak samo jest np. z kartami droga do finału UCL, gdzie minimalna kwota sprzedaży (nie wiem czy wszystkich kart) jest na 40 tys. k, a szybka sprzedaż na 11 tys. Piszę bo mnie to wkurza, choć wiem, że EA i tak nic z tym nie zrobi.   

Wiadomość 1 z 2 (543 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rynek transferowy - kpina z kart

Hero
@AntiJeans49 Obawiam się że EA nie zaktualizuje już widełek cenowych w starej grze i trzeba to zaakceptować.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (516 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA