Rozgrywki w Portal

autor: Al_Bundy_o_pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Rozgrywki w Portal

★★★ Newbie

Jestem fanem Battlefield od zawsze , począwszy od 1942. Chcę pograć, w coś sensownego w 2042 i niestety rozgrywki które są tworzony przez EA, domyślne nie w serwerach tworzonych przez graczy są po prostu porażką. Mam wrażenie że są tworzony albo przez kompletnych lamerów albo przez ludzi pracujących dla konkurencji i którzy mają za zadanie obrzydzić fanom grę.

NP: Bitwa powietrzna- helikoptery razem z samolotami? litości... Tak ciężko to rozgraniczyć i dać dwie osobne rozgrywki jak było BF4?. Albo dla fanów TDM. Jak juz się zdarzy TDM a najlepiej hardcore to jest na 40 albo więcej osób, co totalnie czyni rozgrywkę bez sensowną.Tak ciężko zrobic np "kanały" na max 24 osoby hardcore lub nie i puścić to na stałe lub dołożyć kilka innych map?

Na prawdę próbuję znaleźć coś do grania ale są dni że wyłączam grę bo nie ma w co grać. I tak można by pisać długo...

Wiadomość 1 z 1 (987 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem