Dot.: Przymusowe resetowanie hasła

autor: Chytrooki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przymusowe resetowanie hasła

★★★ Newbie

Witam przychodzę z pytaniem odnośnie konta a wiec chciałem sobie zagrać na ps4 w grę ea jednak wyskoczyło mi powiadomienie że muszę zresetować hasło i tu problem bo nie mam dostępu do emaila więc zadzwoniłem na infolinie gdzie musiałem odpowiadać na pytania dotyczące tego konta jednak nie logowałem się na nie od kilku lat wiec nie znam na nie odpowiedzi i tu pytanie czy muszę się poddać i nie mam jak się na nie zalogować czy konsultant może wyłączyć to resetowanie hasła bym mógł się zalogować wtedy przez konto ps bez potrzeby jego resetowania ? 

Wiadomość 1 z 3 (786 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Przymusowe resetowanie hasła

@21Ra1nBoW12 Witaj 🙂

Konsultant może zresetować twoje hasło ale nie może go całkowicie wyłączyć. Twój e-mail jest potrzebny do odzyskanie ewentualnego hasła na które zostanie wysłane nowe.

Sprawdź informacje poniżej.

https://help.ea.com/pl-pl/help/account/if-you-forgot-your-ea-account-id-or-password/

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (771 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Przymusowe resetowanie hasła

@21Ra1nBoW12 Witaj 🙂

Konsultant może zresetować twoje hasło ale nie może go całkowicie wyłączyć. Twój e-mail jest potrzebny do odzyskanie ewentualnego hasła na które zostanie wysłane nowe.

Sprawdź informacje poniżej.

https://help.ea.com/pl-pl/help/account/if-you-forgot-your-ea-account-id-or-password/

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (772 wyświetleń)

Dot.: Przymusowe resetowanie hasła

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @Chytrooki jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (687 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem