Pom贸z nam ulepszyc serwis Answers聽HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Dot.: Przymusowe resetowanie has艂a

autor: Chytrooki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwi膮zanie

Przymusowe resetowanie has艂a

鈽呪槄鈽 Newbie

Witam przychodz臋 z pytaniem odno艣nie konta a wiec chcia艂em sobie zagra膰 na ps4 w gr臋 ea jednak wyskoczy艂o mi powiadomienie 偶e musz臋 zresetowa膰 has艂o i tu problem bo nie mam dost臋pu do emaila wi臋c zadzwoni艂em na infolinie gdzie musia艂em odpowiada膰 na pytania dotycz膮ce tego konta jednak nie logowa艂em si臋 na nie od kilku lat wiec nie znam na nie odpowiedzi i tu pytanie czy musz臋 si臋 podda膰 i nie mam jak si臋 na nie zalogowa膰 czy konsultant mo偶e wy艂膮czy膰 to resetowanie has艂a bym m贸g艂 si臋 zalogowa膰 wtedy przez konto ps bez potrzeby jego resetowania ? 

Wiadomo艣膰 1 z 3 (536 wy艣wietle艅)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Champion
@21Ra1nBoW12 Witaj 馃檪

Konsultant mo偶e zresetowa膰 twoje has艂o ale nie mo偶e go ca艂kowicie wy艂膮czy膰. Tw贸j e-mail jest potrzebny do odzyskanie ewentualnego has艂a na kt贸re zostanie wys艂ane nowe.

Sprawd藕 informacje poni偶ej.

https://help.ea.com/pl-pl/help/account/if-you-forgot-your-ea-account-id-or-password/

Zobacz w聽watku

Wiadomo艣膰 2 z 3 (521 wy艣wietle艅)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Champion
@21Ra1nBoW12 Witaj 馃檪

Konsultant mo偶e zresetowa膰 twoje has艂o ale nie mo偶e go ca艂kowicie wy艂膮czy膰. Tw贸j e-mail jest potrzebny do odzyskanie ewentualnego has艂a na kt贸re zostanie wys艂ane nowe.

Sprawd藕 informacje poni偶ej.

https://help.ea.com/pl-pl/help/account/if-you-forgot-your-ea-account-id-or-password/

Wiadomo艣膰 2 z 3 (522 wy艣wietle艅)

Community Manager

Oznacz臋 odpowied藕 @Chytrooki jako rozwi膮zanie Standard smile

Untitled.png
[Jak korzysta膰 z forum AHQ?]
Nie nara偶aj si臋. Zosta艅 w domu. Grajmy razem!
Kuba.png
Wiadomo艣膰 3 z 3 (437 wy艣wietle艅)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz co艣 na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z po艂膮czeniem z gr膮?

Je艣li nie mo偶esz si臋 po艂膮czy膰 z gr膮 EA, wykonaj poni偶sze kroki, aby rozwi膮za膰 problemy.

Rozwi膮zywanie problemów z po艂膮czeniem