Dot.: Przenoszenie gry

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przenoszenie gry

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Czy można pobrać grę na innym komputerze a następnie przenieść ją na inny? Jeżeli tak to czy istnieje możliwość pobrania pliki które nie można było przenieść?

Wiadomość 1 z 5 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przenoszenie gry

[ Edytowane ]

Witaj @ExtryXD 

 

Twoje gry znajdują się na twoim koncie Origin.

 

W tym celu :

1. Pobierz aplikacje Origin stąd i zainstaluj ją na nowym komputerze.

2. Zaloguj się na swoje konto

3. Wejdź do Biblioteki gier, a następnie szukaj gry w opcjach: Filtruj>Ukryte gry.

4. Pobierz(zainstaluj) grę na komputer.

 

Jeżeli na poprzednim komputerze grałeś już w grę i masz zapisaną tam rozgrywkę (ścieżka domyślna: C:\Users\Name\Documents\Electronic Arts\Twoja gra) to przenieś jej foldery zapisu - zazwyczaj rozgrywka zapisuje się w folderze Saves - do nowej gry.

Najpierw jednak musisz nową grę uruchomić, żeby jej folder pokazał się w Moich Dokumentach.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 5 (324 wyświetleń)

Dot.: Przenoszenie gry

★★★ Newbie

Dziękuję bardzo ale chodziło mi o przenoszenie poprzez dysk przenośny na dysk twardy.

Wiadomość 3 z 5 (317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przenoszenie gry

[ Edytowane ]

@ExtryXD,

 

Możesz spróbować przenieść pliki gry na dysk twardy (cały folder). Wprawdzie istnieje ryzyko, że po takim przeniesieniu gra się nie uruchomi, wtedy użyj na swoim koncie Origin opcji: napraw grę i powinno pomóc.

 

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 5 (314 wyświetleń)

Dot.: Przenoszenie gry

Community Manager (retired)

@ExtryXD  Witaj!

 

Jest jak najbardziej możliwość takiego zabiegu, sam osobiście wymieniałem ostatnio dysk po uprzednim stworzeniu kopii zapasowej moich tytułów na Origin. Na naszej stronie pomocy znajdziesz artykuł, który po kroku Cię przeprowadzi przez cały proces.

 

Dodatkowo w tym wątku znajdziesz alternatywną metodę, jeśli powyższe nie zadziała.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 5 (273 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem