Przenosisz się z Origin na EA app - FAQ

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przenosisz się z Origin na EA app - FAQ

Community Manager

Przenosisz się na EA app z Origin? Tu uzyskasz więcej informacji o tym, co stanie się z Twoimi grami oraz kontami, i znajdziesz odpowiedzi na inne pytania.

 

Czy aplikacja EA app zastąpi Origin?

Tak, EA app zastąpi Origin i będzie główną platformą do pobierania i uruchamiania gier na PC.

 

Czy wszystkie moje gry i zawartość zostaną przeniesione do EA app?

Wszystkie twoje gry, DLC i inna zawartość powinny być gotowe do uruchomienia w EA app, gdy otrzymasz zaproszenie poprzez Origin. Jeśli zauważysz, że w EA app czegoś brakuje, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli rozwiązać ten problem.

 

Czy muszę ponownie pobrać swoje gry z Origin w EA app?

Nie. Gry pobrane przez Origin powinny być gotowe do uruchomienia w EA app. Jeśli zauważysz, że w EA app brakuje twoich gier, DLC lub innej zawartości, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli rozwiązać ten problem.

 

Czy moje konto zostanie przeniesione do aplikacji EA app? Jak mogę się zalogować w EA app?

Skorzystaj z konta EA, którym logujesz się w Origin – tych samych danych możesz użyć do zalogowania się w EA app.

 

Czy moje zapisy gier zostaną przeniesione do EA app?

Tak. Wszelkie zapisane dane znajdujące się obecnie na komputerze lub zachowane w chmurze Origin zostaną przeniesione.

 

Czy osiągnięcia i statystyki czasu spędzonego z grami zostaną przeniesione do EA app?

Tak. Jeśli dana gra korzysta z tych funkcji, twój czas gry i osiągnięcia zostaną przeniesione do EA app. Przejdź do centrum gier w EA app, aby przejrzeć odznaki za osiągnięcia oraz sprawdzić czas poświęcony danej grze.

 

Co stanie się z moją listą znajomych?

Twoja lista znajomych w Origin zostanie automatycznie przeniesiona po zalogowaniu się do EA app, więc nie musisz się martwić o zapamiętanie wszystkich ID graczy.

 

Czy jeśli gram w gry EA na platformie Steam lub Epic, muszę pobrać EA app?

Bezpośrednio w serwisie Steam podamy wskazówki, jaką aplikację (EA app lub Origin) należy pobrać, aby zyskać dostęp do gier EA.

 

Co stanie się z moimi zakupami w grze?

Twoje zakupy w grze zostaną przeniesione po zalogowaniu się w aplikacji EA app.

 

 

Więcej na temat aplikacji EA znajdziecie na naszej stronie a także na naszym forum w Przewodniku po EA app.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 1 z 1 (2 195 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem