Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Przedstawiamy całkiem nową aplikację EA Desktop

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przedstawiamy całkiem nową aplikację EA Desktop

[ Edytowane ]
Community Manager

Zarejestruj się, by zobaczyć prezentację platformy do gry na PC nowej generacji stworzonej przez EA

 

Chcemy zapewnić ci najlepsze możliwe doznania płynące z gry na PC, szybsze pobieranie i aktualizacje, łatwiejszy dostęp do gier oraz możliwość nawiązywania kontaktu ze znajomymi na różnych platformach. Dlatego też stworzyliśmy platformę do gry na PC nowej generacji – zaprojektowaliśmy ją od podstaw, mając na względzie wasze uwagi.

Dziś z radością prezentujemy wam wczesny dostęp do całkiem nowej aplikacji EA Desktop, stworzonej przez nad od podstaw platformy z grami i zawartością EA dla graczy EA. Oferuje ona znacznie większą wydajność i możliwość powrotu do gry w zaledwie kilka kliknięć, a także usprawnienia rozgrywki pozwalające ci monitorować czas spędzany na graniu przez ciebie i twoją rodzinę. Ułatwiamy i przyspieszamy odnajdywanie i instalowanie nowej zawartości, niezależnie od tego, czy kupujesz gry, czy też grasz w ramach abonamentu EA Play. Wprowadzamy również nowe korzyści, dzięki którym abonenci EA Play* i EA Play Pro będą jeszcze bardziej zadowoleni ze swoich ulubionych gier. A wszystko to w eleganckim, przyciemnionym interfejsie, o który prosiliście.

 

Od samego początku projektu na szczycie naszej listy priorytetów znajdują się gracze i chcemy, by tak zostało. Dlatego właśnie zapraszamy do udziału w fazie beta aplikacji EA Desktop: do przetestowania wyników naszej pracy, odkrycia nowości i wsparcia nas w zaplanowaniu kroków na przyszłość. Każdy może się zarejestrować, a zaproszenia wysyłamy użytkownikom w kolejności ich zgłoszeń. 

 

Jeśli posiadasz aplikację Origin™, twoja lista znajomych i postępy w kwalifikujących się grach zostaną przeniesione. Zapewniamy, że nadal będziesz mieć dostęp do całej zawartości w Origin, możesz więc wybrać, gdzie chcesz grać.

 

Planujemy wprowadzenie mnóstwa nowych funkcji, więc zarejestrujcie się, wypróbujcie je i dajcie nam znać, co myślicie. Jesteśmy po to, by wysłuchać waszego zdania. Potrzebujemy waszych spostrzeżeń, by zbudować szybszą, prostszą i potężniejszą platformę, o którą prosiliście.

 

ZAPISZ SIĘ

Untitled.png
[Jak korzystać z forum AHQ?]
Nie narażaj się. Zostań w domu. Grajmy razem!
Kuba.png
Wiadomość 1 z 1 (1 069 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem