Przeciwnik wychodzi z gry, a mecz jest nierozegrany

autor: freqxu
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Przeciwnik wychodzi z gry, a mecz jest nierozegrany

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Jak tam EA? Wyjaśnicie mi może dlaczego od 10 lat nadal nie potraficie uporać się z cheaterami, którzy wychodzą z meczu, a finalnie jest on nierozegrany? Wygrywam 6:1 mecz o awans do 1 ligi na mnożniku x2 i nagle drugi gracz wychodzi z gry, a mój mecz jest nierozegrany? Pracują tam u Was jacyś ludzie z łapanki? W sensie, idziecie na pchli targ, zaczepiacie kogoś i mówicie mu, że od jutra pracuje w EA?

 

Zgłaszam ten problem od 2011 roku. To daje 12 lat. Przez 12 lat nie potraficie uporać się z problemem, tylko za każdym razem piszecie o tym, że staracie się jak możecie. Widać jak się staracie XD Te starania są o tyle ciekawe, że każdy problem na drodze mikrotransakcji potraficie rozwiązać w kilkadziesiąt minut, a z tym męczycie się przez prawie pół mojego życia. Jesteście kpiną.

 

Dlaczego zamiast "Przeciwnik opuścił mecz, wynik meczu jest analizowany, wrócisz do głównego ekranu FUT" nie możecie po prostu napisać prawdy? Np. "Gra jest pełna błędów, których nie potrafimy i nie chcemy naprawić, bo liczą się tylko zakupione FIFA Points i jakbyś z nimi miał problem, to śmiało uderzaj i pomożemy Ci w ciągu godziny, a teraz wracaj do menu z porażką plebsie, bo ktoś kto zapłacił 10$ jest lepszy od Ciebie".

 

Pewnie zaraz usuniecie temat, bo stwierdzicie jak zwykle, że jest niezgodny z zasadami, tj. użytkownikom forum nie wolno mówić prawdy na temat jakości naszych usług, bo nie potrafimy pogodzić się z tym, że są po prostu nijakie, więc albo siedzisz cicho i chwalisz nas za to, że nic nie robimy albo won w podskokach XD

Wiadomość 1 z 1 (212 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA