Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

★ Novice

Witam, nie mogę połączyć swojego konta ea z amazon prime gaming. Wyskakuje błąd więc nie mogę odebrać nagród z amazon prime, natomiast na stronie Amazona widnieje komunikat, że nagroda odebrana. Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 10 (4 358 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

Community Manager

Hej @Brodasystem @Barteczkobartek2 @hubertuss1 

 

Dzięki za Wasze odpowiedzi. 

 

Jeśli problem będzie pojawiał się nadal - skontaktujcie się z nami telefonicznie

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 10 (4 159 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

Community Manager

Hej @Barteczkobartek2 

 

Przejdź na stronę https://gaming.amazon.com/home, po czym zaloguj się na niej swoim kontem Amazon. Następnie odbierz nagrodę i zaloguj się właściwym kontem EA, które chciałbyś połączyć z Amazon Prima Gaming. Wybierz nagrodę z dowolnej gry (oprócz FIFA 22). Po wybraniu innej gry wybierz ponownie nagrodę dla FIFA 22. Problem powinien minąć po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu się do aplikacji. 

Wiadomość 2 z 10 (4 328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

★★★★★ Newbie
@EA_Kuba witam,
mam podobny problem który polega na tym że według prime gaming odebrałem nagrodę (której nie dostałem do gry apex) ale jak wchodzę na portal klienta na EA nie widzę żadnych powiązanych kont i nie mam opcji dodania konta do EA
Wiadomość 3 z 10 (4 317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

★ Novice
@EA_Kuba niestety nie działa, nagroda nadal widnieje jako odebrana oraz przy probie połączenia z kontem ea jest taki komunikat : Twoich kont nie można powiązać, ponieważ konto EA adresu *******@gmail.com zostało już powiązane z kontem Amazon użytkownika Bartosz. Konto EA można powiązać tylko z jednym kontem Amazon na stałe. Natomiast w danych konta moje konto ea nie ma żadnego powiązania z jakimkolwiek kontem amazon.
Wiadomość 4 z 10 (4 299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

★★★ Newbie
@EA_Kuba hej podobnie jak koledzy pisze mi że mam odebraną nagrodę do fify a nie mam jej w grze i nie moge połączyć konta EA i amazon prime
Wiadomość 5 z 10 (4 283 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

Community Manager

Hej @Brodasystem @Barteczkobartek2 @hubertuss1 

 

Dzięki za Wasze odpowiedzi. 

 

Jeśli problem będzie pojawiał się nadal - skontaktujcie się z nami telefonicznie

Wiadomość 6 z 10 (4 160 wyświetleń)

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

★★★ Newbie

Witam mam podobny problem, gdy chce odebrać paczkę jest napisane ze konto jest już połączone z kontem..., lecz w ustawieniach tego konta nie mam połączone konta Amazon, co mogę zrobić by połączyć je ponownie? 

Wiadomość 7 z 10 (3 690 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

[ Edytowane ]
★ Novice

@Rogikson 

https://na.account.amazon.com/ap/signin?_encoding=UTF8&openid.mode=checkid_setup&openid.ns=http%3A%2...

 

Wjedź w ten link jeśli będziesz miał komunikat że "Coś poszło źle aby połączyć konta ponownie zacznij od początku" to musisz napisać do supportu EA przez live chat i poprosić o zresetowanie ustawień konta. Po kilku godzinach wszystko powinno działać. 

 

Edit. Jak link nie zadziała to wejdź w Fife na stronie Amazon Prime i kliknij w "here/tutaj" (po lewej stronie ekranu)

Wiadomość 8 z 10 (2 948 wyświetleń)

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

★ Apprentice
@Barteczkobartek2 No i ja mam ten sam problem. Jak go rozwiązałeś?
Wiadomość 9 z 10 (2 757 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem konta ea z amazon prime gaming.

★ Apprentice
@PUCZ1N1 Jest opcja live chat?
Wiadomość 10 z 10 (2 757 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA