Dot.: Problem z Pytaniem Pomocniczym

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z Pytaniem Pomocniczym

★★ Novice

Po dość długim czasie nieaktywności na platformie Orgin postanowiłem ponownie zagrać w Battlefield 1. Niestety pierwszą rzeczą jaką ujrzałem po zalogowaniu się na moje stare konto było bardzo sztubackie ID. Po krótkiej chwili namysłu uznałem, że jest ono tak imbecylowate, że nie pozwoli mi zyskać respektu wśród grona społeczności EA. Uznałem więc, że muszę je czym prędzej zmienić na takie, które będzie pokazywało drzemiący we mnie potencjał gracza. Niestety przy próbie zmiany ID napotkałem na problem, który okazał się na tyle karkołomny, że po kilku minutach dociekania jego rozwiązania postanowiłem do Państwa napisać. Chodzi mi mianowicie o moje pytanie pomocnicze, a konkretnie nieznajomość jego prawidłowej odpowiedzi. Po chwili uznałem, że niewiedza ta może być spowodowana tym, że w odpowiedziach powinno wystąpić kilka głosek 'h' oraz "rz", które prawdopodobnie kilka lat temu jako niedouczony gałgan wpisałem źle. Czy byłaby możliwość zmiany tych pytań pomocniczych? Z góry dziękuję za pomoc.

Wiadomość 1 z 6 (545 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Problem z Pytaniem Pomocniczym

@Mateusz643_PL

Hej,

Jeśli jeszcze nie kontaktowałeś się z pomocą EA, a nie chciałbyś tego robić przez telefon, możesz skontaktować się poprzez anglojęzyczny Live Chat. Aby uzyskać możliwość skorzystania z niego, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (680 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z Pytaniem Pomocniczym

@Mateusz643_PL

 

Witam 

 

W tym przypadku konieczny będzie kontakt z EA.

 

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

 

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 6 (538 wyświetleń)

Dot.: Problem z Pytaniem Pomocniczym

★★ Novice

@MattiuDefo

 

Witam

 

Na początku chciałbym podziękować za uderząjąco szybką i precyzyjną odpowiedź.

 

Chciałbym jednak skontaktować się z Nimi pisemnie, np. przez pocztę elektroniczną, gdyż podejrzewam, że w moim aparacie telefonicznym zainstalowany jest program denuncjacyjny w postaci niewysłowienie przebiegłej bźdźągwy.

Wiadomość 3 z 6 (534 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Pytaniem Pomocniczym

@Mateusz643_PL

 

Przez formularz powyżej, można skontaktować się na dwa sposoby, możemy normalnie napisać i wysłać zgłoszenie lub kontakt telefoniczny.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 6 (529 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Problem z Pytaniem Pomocniczym

@Mateusz643_PL

Hej,

Jeśli jeszcze nie kontaktowałeś się z pomocą EA, a nie chciałbyś tego robić przez telefon, możesz skontaktować się poprzez anglojęzyczny Live Chat. Aby uzyskać możliwość skorzystania z niego, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone.

Wiadomość 5 z 6 (681 wyświetleń)

Dot.: Problem z Pytaniem Pomocniczym

[ Edytowane ]
★★ Novice

@Revan2000s

 

Cześć,

 

Na początek chciałbym wyrazić bezmierną wdzięczność, za Twój bardzo funkcjonalny oraz życzliwie usposobiony komentarz.

 

Niestety, bardzo nieklawo władam językiem Szkespira, dlatego niewątpliwie będę zmuszony nawiązać kontakt telefoniczny z Polską pomocą EA. Jednakże jest mi niezmiernie zatrważająco, że tak poważna i strzelista organizacja jak EA nie obdarza swoich entuzjastów możliwością napisania do Nich w rodzimym języku. Jest to tym bardziej tkliwe, że konkurencyjne ugrupowania dystrybuujące gry rozgrywane na ekranie komputera taką możliwość udostępniają.

 

Dodatkowo pragnę zaznaczyć, że kontaktowałem się z pomocą techniczną przez facebooka, aczkolwiek okazała się ona na tyle flegmatyczna, że zaprzestałem wysyłać kolejne wiadomości. Chciałbym też napisać, że pracująca tam Pani o imieniu Harvey jest bardzo niewydajna oraz sztubacko traktuje swoich klientów. Jako dowód dorzucam zrzut ekranu.

 

Nie jestem pracownikiem EA, szukam pomocy jako gracz.

Wiadomość 6 z 6 (477 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem