Powrót na Dathomira, wizja i walka z [...], problem z przejściem dalej?

autor: luzaik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Powrót na Dathomira, wizja i walka z [...], problem z przejściem dalej?

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam serdecznie,

mam problem w trakcie walki  jest podpowiedz o użyciu ataku dwóch mieczy, przy jego wykonaniu mam podpowiedź wcisnąć klawisz na padzie "B" a na klawiaturze "Z", gdy to wykonuje nic się nie dzieje :/ . Atak przeprowadzam wielokrotnie bez końca, a według scenariusza po pierwszej interakcji powinien być film jak przedstawiony tutaj:

 

https://www.youtube.com/watch?v=p8EUAFeMZiE

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Powrót na Dathomira, wizja i walka z Jaro Tapalem, problem z przejściem da

Community Manager

@luzaik  napisał/a:

Witam serdecznie,

mam problem w trakcie walki  jest podpowiedz o użyciu ataku dwóch mieczy, przy jego wykonaniu mam podpowiedź wcisnąć klawisz na padzie "B" a na klawiaturze "Z",


Hej @luzaik 

 

Naciskanie tego przycisku musisz powtarzać (najszybciej jak tylko potrafisz Standard smile ) do końca trwania QTE

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (522 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Powrót na Dathomira, wizja i walka z Jaro Tapalem, problem z przejściem da

Community Manager

@luzaik  napisał/a:

Witam serdecznie,

mam problem w trakcie walki  jest podpowiedz o użyciu ataku dwóch mieczy, przy jego wykonaniu mam podpowiedź wcisnąć klawisz na padzie "B" a na klawiaturze "Z",


Hej @luzaik 

 

Naciskanie tego przycisku musisz powtarzać (najszybciej jak tylko potrafisz Standard smile ) do końca trwania QTE

Wiadomość 2 z 3 (523 wyświetleń)

Dot.: Powrót na Dathomira, wizja i walka z Jaro Tapalem, problem z przejściem da

★★★★ Novice

bardzo dziękuję za pomoc :D

Wiadomość 3 z 3 (486 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem