Dot.: Powiązanie kont EA i PSN

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Powiązanie kont EA i PSN

★★★ Novice

Siema,mam problem. Wcześniej miałem PS3 na którym miałem konto PSN,a ostatnie 3 edycje fify grałem na pc. Połączone było z kontem EA. Teraz kupiłem PS5 i utworzyłem nowe konto PSN. Usunąłem powiązania konta EA z poprzednim PSN, jednak gdy chce połączyć nowe(przez logowanie przez pomoc EA) wyświetla mi komunikat że konto EA jest dalej połączone z tym starym. Zrobiłem jedno zadanie przygotowawcze na pc w fifa 21 i pewnie będą nowe w ostatnim sezonie. Czy jest jakaś szansa by połączyć te konta i żeby te bonusowe paczki trafiły na moje nowe konto PSN?Czy może usuwając stare powiązanie straciłem już nawet szanse na paczki na tym starym koncie?

 

Dzięki za pomoc

Wiadomość 1 z 2 (250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Powiązanie kont EA i PSN

Community Manager

Hej @Ardanedhel 

 

Jeżeli ostatnie 3 gry z serii FIFA grałeś na platformie PC, to ewentualne nagrody przypisane byłyby do tej platformy. Nie istnieje możliwość odebrania ich na innej platformie niż ta na której grałeś wcześniej. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (215 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Powiązanie kont EA i PSN

Community Manager

Hej @Ardanedhel 

 

Jeżeli ostatnie 3 gry z serii FIFA grałeś na platformie PC, to ewentualne nagrody przypisane byłyby do tej platformy. Nie istnieje możliwość odebrania ich na innej platformie niż ta na której grałeś wcześniej. 

Wiadomość 2 z 2 (216 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA