Pomoc ea nie pomaga

autor: Czajosq
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pomoc ea nie pomaga

★ Novice

Witam mam pewien problem, otóż włamano mi się na pocztę E-mail... Usunięto możliwość odzyskania Hasla za pomocą pytania pomocniczego... I usunięto mój nr telefonu, przez co nie jestem w stanie odzyskać swojego konta... Co za tym idzie nie jestem w stanie się zalogować, opisałem cała sytuację, w mailu do pomocy i podałem mój nowy adres (ponieważ chcę go zmienić), jednak nie wiem dlaczego, pomoc ea, nie wysyła mi maila zwrotnego na mój nowy e mail, tylko prawdopodobnie na stary (ukradziony mail) albo w ogóle nie wysyłają, napisałem że w celu potwierdzenia mojej tożsamości jestem gotów odpowiedzieć na pytanie pomocnicze, lub wysłać skan swojego dowodu osobistego, niestety ea nie odpowiada... Ja rozumiem że EA CHELLENGE EVERYTHING, Ale szanujmy się, na innych platformach gdy tylko wspomniałem o swoim problemie to pracownicy pomocy natychmiastowo mi pomogli, zapytali tylko o pytanie pomocnicze, i zmiana e mail przebiegła bez problemowo, niestety tutaj już jest problem. Proszę o pomoc, bo moja frustracja sięga zenitu, wydałem naprawdę duże pieniądze na sims 4 i dodatki i nie chcę tego stracić...

Wiadomość 1 z 5 (605 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pomoc ea nie pomaga

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Czajosq

Trudno mi na to odpowiedzieć - jesli ukradziono ci tylko email a nie konto Origin to jedynym dowodem bedzie chyba fakt ze te konto nie bylo uzywane przez bardzo dlugi okres czasu ale czy to sie da spawdzić i czy to wystarczy? Podejrzewam ze sprawa jest beznadziejna - nie wiem czy policja sciga takie przestepstwa bo ukradziono ci wartość materialną - gry .Moze sprawdź to, bo zdaje sie ze jest wydzial od przestepstw w internecie. Oni szybciej ci uwierza w to, ze zostales okradziony niz uwierzy w to EA obawiam sie. No i oni mogą bardzo łatwo znaleźć tego złodzieja

 

Jednak jesli nie urkraziono ci karty - to te platnosci mozesz EA udowodnć i na tej bazie odzyskac konto . Sprawdz w banku czy moesz od nich dostac wyciag z tymi platnosciami do EA

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (565 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pomoc ea nie pomaga

Hero (Retired)
@Czajosq

W twoim wypadku najlepiej jest rozmawiac bezposrednio telefoicznie z polskim doradcą EA
Jesli masz taka opcje przygotuj sobie kody twoich gier - moze cos kupiles w sklepie i dalej masz ten kod?
Telefon i godziny otwarcia biura w linku ponizej
https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...


Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 5 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomoc ea nie pomaga

★ Novice

Nie mam niestety kodów, kupuję na Origin kartą, myślałem nad zadzwonieniem, tylko pytanie pozostaje, czy jeśli nie mam kodów produktów to czy można udowodnić w jakiś inny sposób że jestem właścicielem tego konta i tych gier?

Wiadomość 3 z 5 (579 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomoc ea nie pomaga

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Czajosq

Trudno mi na to odpowiedzieć - jesli ukradziono ci tylko email a nie konto Origin to jedynym dowodem bedzie chyba fakt ze te konto nie bylo uzywane przez bardzo dlugi okres czasu ale czy to sie da spawdzić i czy to wystarczy? Podejrzewam ze sprawa jest beznadziejna - nie wiem czy policja sciga takie przestepstwa bo ukradziono ci wartość materialną - gry .Moze sprawdź to, bo zdaje sie ze jest wydzial od przestepstw w internecie. Oni szybciej ci uwierza w to, ze zostales okradziony niz uwierzy w to EA obawiam sie. No i oni mogą bardzo łatwo znaleźć tego złodzieja

 

Jednak jesli nie urkraziono ci karty - to te platnosci mozesz EA udowodnć i na tej bazie odzyskac konto . Sprawdz w banku czy moesz od nich dostac wyciag z tymi platnosciami do EA

Wiadomość 4 z 5 (566 wyświetleń)

Dot.: Pomoc ea nie pomaga

★ Novice

Dziekuje za szybka odpowiedź, jak i za pomoc, jutro zadzwonię na infolinię Ea porozmawiam z działem i przedstawię całą sytuację, zapytam co zrobić w takiej sytuacji i czy istnieje szansa na odzyskanie konta. Wyciągi z banku to nie problem. Standard smile Jeszcze raz dziękuję.

Chyba można już zamknąć temat.

Wiadomość 5 z 5 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem